2703
2553
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491456 بازدید | 3236 پست
آها خیلی خنگ شدم ...ههههههههههههه من سفید روگلاس کار کردم وام دی اف رو آبنوس با رگه های دارچینی ..میتونی ام دی اف رو قهو های کار نکنی اگر آشپز خونه ات کوچیکه ام دی اف رو روشنتر کار کن مثلا ترکیب سفید و نسکافه ای هم خیلی قشنگ میشه عکسش ویکی از بچه ها توهمین تاپیک گذاشته بود......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیلداجان میتونی جفتش روهم گلاس بزنی من یه مدل تو سهرودی دیدم که ترکیب گلاس سفید و کرم بود خیلی خوشم اومد اگه اونموقع من کابینتمو نزده بودم حتما جای قهوه ای کرم میزدم خیلی آشپزخونه رو دلبازتر میکنه الالخصوص آشپزخونه های کوچیک رو
سلام لی لی جون و روژین عزیز ، و هر کدوم از دوستان که اطلاعاتی در مورد کابینت دارید ، لطفا کمکم کنید . کابینت ساز ما صفحه روی کابینت رو انگار از همون ورق ام دی اف کار کرده و فقط 10 سانت اولش رو با تیکه های ام دی اف دوبل کرده ، این ورق الان که 40 روز از ساختش می گذره زیر ظرفشویی یک کمی منحنی شده و همینطور کنار گاز چسب دوبل جلوش باز شده ، این کار درسته ؟ یعنی عرف هست که این جور صفحه روی کابینت رو کار کنن . اگه بخوایم عوض کنیم با توجه به اینکه گاز و سینک تو کار هستند امکان پذیره ؟ اگه کارشون صحیح نیست میشه ازشون شکایت کرد؟ متری 400 تومن هم ازمون گرفتن . خواهش می کنم کمکم کنید سریع چون امروز می خوام باهاشون تماس بگیرم
2720
والا چکاوک جان صفحه روی کابینت کلا جنسش با ورق کابینت فرق داره کارشون فکر نمیکنم عرف باشه درضمن کنار سینک اگر باد کرده احتمالا بدلیل درست آب بندی نشدن سینک بوده موقع نصب..
bebe جونم زیر ماشین ظرفشویی به دلیل سنگینی ماشین منحنی شده کنار گاز باد کرده و دوبلش انگار باز شده ، حالا زنگ زدم عصر بیان فکر نکنم تعویضش رو قبول کنن خیلی دل چرکینم از این کابینت
چکاوک جونم اینها برداشتن ام دی اف رو دوبل کردن تازه ممکنه خود ام دی افش هم مرغوب نبود صفحه رو کابینت فرق می کنه و کلا ضخامتش دوبل ام دی افه و قسمت جلوییش حالته گر د داره ( نمیدونم متوجه می شی یا نه )
به غیر از اون الان صفحه های 5 سانتی و7 سانتی هستن که مخصوصن رو ی کابینت هستن و از صفخه های قبلی شیک ترن و گرون تر
مثل این عکس:
http://eup.clubos.net/pic/0b8fe090143d.jpg
2714
چکاوک جان خیلی ناراحت شدم آدم میاد یه چیزی درست کنه خوشحال بشه دلش شاد بشه اونوقت اینجوری میشه درکت میکنم خواهر.ایشالا بیاد برات درس کنه ..راستش صفحه رو کابینت من یه صفحه خاصی بود ااسمش روکه نمیدونم چیه ولی مشابه سنگ کورین نه که سنگ باشه ها نه ولی یه جنسی بود که داخلش فشرده شده من بریده شده اش تو خود فروشگاه دیدم ومطمئن شدم از جنسش مال ترکیه اس .البته اینجور که کابینت ساز میگفت ..این عکسی که میناز جون زحمت کشیده گذاشته همون سنگ کورین خیلی خیلی شیک و همچنین گرون...خلاصه ایشالا مشکلت حل بشه
2706