2410
2553
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491452 بازدید | 3236 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ندا جان درمورد فر و گازش من واقعا نمیدونم..اما در مورد سینک اگه از من میشنوی سینک خوب بگیر چون مدام داری با سینک کار میکنی و اگه جنسش بد باشه زود کدر میشه..سینک زانوسی یا لتو سینکای خوبین قیمتاشون مناسبتر از بقیه خارجیاس
2720
یه واحد آپارتمان در کرج (پشت مترو کرج )برای فروش دارم که دسترسیش به اتوبان و مترو کرج عالیهههه

خیلی هم خوش نقشه و شیک وبا موقعیت عالی.چون پول لازم هستم به قیمت مناسب میفروشم
طبقه اول 63متره 6سال ساخت
.یک خواب/ تلفن/آشپزخانهMDf /Open / کفپوش سرامیک /انباری / بالکن /گمد دیواری/ درب ریموت

کولر / پکیچ/آسانسور .
09379630820
be be جان مرسی از لطفت ... منم فقط کشوهای زیر گازمو بلوم گرفتم البته من در گذاشتم همرو ... اشپرخونه من یکم نقشش برای کابینت مناسب نبود... دو نفر هم اومدن برای نقشه بعد دیدم اینجوره دیگه سخت نگرفتم مثلا فر تو ورودی اشپزخونس دقیقا کنار یخچال !!! دیگه چاره ای نبود...... راستیییییی منم دقیقا دوتا شلف اونشکلی دارمااااااااا یه کم باریکن ادم نمیدونه چی بذاره روش!!!! راستی فر چی گرفتی عزیزم ؟؟؟؟تو این موندم لاجرمنیا یا اریستون و...؟؟

میناز جان بلوم رو هرکس یه قیمت میده یکی میگه 150 یکی میگه 250 برای هر کشو!!!
نینی ناز جونم خوبییییییییی؟؟ میخوای سنگ کرین بگیری واسه رو کابینات؟؟؟ خیلی شیکههههههههه و مدرن .....

من منتظر عکس کابینتممممم هااااااااا .. فکر میکنم خیلی باید با سلیقه باشی دوستم ...
2714
شقایق جونی خوبی عزیزدلم خونه کوچیکه زیاد نمیشه ور رفت ما هم که همه پولامون هی برای میکرو میره ههههههههههههههههه

ولی کابینت ها رو های گلاس و امدی اف گرفتم مشکی ولی رویشو اچ بی ال زد طرح سنگ

خونه خیلی خرج داره اشپزخونه رو از یه طرف خونه اوردم یه طرف دیگه کلی لوله کشی و ..............

کارت تموم شد عکساتو بزار بینینم من که عاشق خودتو و نینیتو و سلیقتم
سلام دوستان نماز و روزه تون قبول
be be جان کابینتا مبارک باشه خیلی خوشگل شده ..تقریبا شبیه کابینتای منه ..بچه ها همین طور که میدونید من ام دی اف و گلاس باهم کار کردم از گلاس واقعا راضیم با شیشه پاک کن به راحتی تمیز میشه و برق میفته ...خش هم نمیفته
هیلدا جون رنگ کابینت من که ام دی اف اتریش آبنوس میگن .طرح آبنوس با رگه های دارچینی .من که راضیم میخوااستم به همه کسانی که از زدن گلاس وحشت دارن اطمینان بدم که خیلی هم وحشتناک نیست ما خانمهای ایرانی که عادت به تمیز کردن داریم پس خیلی هم سخت نیست...قربون همگی
شقایق جان من فرم با گازمه یعنی گازم رومیزی نیست و مبله س..چون من تقریبا 3 ساله ازدواج کردم و خونه اولمون که خریدیم کابینتش جوری بودکه رومیزی نمیخورد واسه همین گاز مبله خریدم و اونقدر ازش راضیم که واسه این یکی خونه جدید عوضش نکردم و رومیزی نگرفتم..اما چون جای مایکروویو رو اندازه فر گذاشته که اگه بعدا خواستم بگیرم جاش باشه هوس کردم غیر از فر گاز یه فر توکار برقی هم بگیرم چون من خیلی با فر غذا میپزم..اما اگه بخوام بگیرم همون بوش میگیرم چون همه برقیام بوشه و راضیم الالحساب..
2706