2703
2553
عنوان

عجیب ترین زن و شوهرایی که دیدین

289158 بازدید | 663 پست

دو مورد تو ذهنمه بازم یادم اومد میگم

اول زن عموم و عموم...این دوتا آررررروم ترین و مخوووف ترین زن و شوهرین که تاحالا دیدم.خیلی ساکت ان و به جای حرف زدن با هم ارتباط چشمی زیاد برقرار می کنن و به نظرم اینجوری باهم حرف می زنن.😐 خیلی خیلی منزوی ان اصلا حس شوخ طبعی ندارن (آخرین بار که خندیدنو هیشکی یادش نیست)

و هییچ جا نمی رن یعنی ۱۰۰ سال یه بار شاید برا عید یا در شرایط اضطراری نهایت برا مراسم ختم میان.و عجیب تر از این جفتشون از بچه ها متنفرررررن جوری که زن عموم چندشش میشه بچه بغل کنه

یه بار دوستم به خنده گفت وای فک کن بری خونشون ببینی تو زیر زمینی جایی پره جسده🤣🤣🤣🤣  

حالا از اون طرف دوستم و شوهرش

این دوتا خل و چل دو عالم ان

موقع عقدشون می خواستیم من و خواهر دوستم در اتاقو یهویی  باز کنیم مچشونو بگیریم وسط زارتان زورتان😁 (آقا منظورم بوسه اینجا) که دیدیم دوتا منگل دارن با هم باب اسفنجی میبینن😐 و اینکه پسره از دوستم خیلی احساساتی تره😐خیلییییییییی...درحدی که موقع فیلم غمگین دیدن پسره گریه می کنه😁 

فعلا همین دوتا تا یادم بیاد 

باورت دارم،وقتی هیچکس باورت نداره!♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

😂😂😂😂

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
2714

منم لایک کنین بیام بخونم😘😘

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

یکی از فامیلامون تازه عقد کردن یه ساله یعنی از هم خجالت نمیکشن...اصلا ندیدم این دوتا باهم حرف بزنن تویه مهمونی بودیم تو چهارساعت یه کلمه هم حرف نزدن دختره از همه استوری میزاره با همه میره بیرون جز شوهرش

من برای همه ی ارزوهام میجنگم هیچ وقت نا امید نمیشم من میدونم به همه ی خواسته هام میرسم.من خدایی دارم که بی نهایت عاشقشم هرروز با شمردن خوشبختیام وجود خدارو کنارم حس میکنم
2706