2737
2734
عنوان

ینی هیشکی موکل نداره اینجا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 26 پست
باور کن دستم داغ شد خوندم متنتو

چرا

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)

عزیزم به نظرت کسی که موکل داره میاد نینی سایت بگه من موکل دارم اگه هم کسی داشته باشه نمیگه 

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خودم موکل مینو بودم 

روح کامرانی😂😂😂😂😂

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
فامیلمون داره ولی هروقت میبینمش میگرخم پیشش نمیرم خیلی مرموزه

منم میترسم اگه یکی شونو ببینم ولی خیلی افسرگی گرفتم اصن حالم خوب نیس دلم تنگه

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
چند سالته اسی

چطور؟

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2738
بگو لطفا💜❤

۲۳

عزیزم سنت که زیاد نیست همش ناراحتی که خواستگار ندارم و...

خواستگاردارم ولی یا خونوادم رد میکنن یااونا میرن دیگه نمیان

ازطرفیم همه دخترای اطرافمون ازدواج کردن حتی کوچیک ترازمن 

خیلی سنگین شده نگاهشون ب من