2737
2734
عنوان

مانتو

251 بازدید | 26 پست

سلاام دوستان 👋 

بک سوال ، تو شهر شما مثلا میرین مانتو بخرین بیشتر چه رنج قیمتین مانتوها و شومیز های تابستونی خوشگل  ؟اسم شهرتونم‌بگین 

خیلی قیمتای عجیب غریب امروز تو یک تاپیک دیدم 

البته مانتو گرون همه جا هست اما این که رنج قیمت معمولو اونقد بالا میگفتن برای عجیب بود 

میخواستم ببینم دوروبر شما اوضاع چطوره😄

ارومیه مناسبه بهترین مانتوباقیمت 250یا300هم هس

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بین ۲۰۰تا۶۰۰ کرمانشاه

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.
2738

من مزون که برم مانتو بالا یک میلیون ولی تپ بازتر های معمولی از ۲۰۰شروع میشه به بالا دیگه.تهران

از چه می ترسی دگر بعد از سیاهی رنگ نیست....گرچه تنهایی ولی بی تکیه گاهی ننگ نیست...
میبخشی بهترین مانتو ۲۵۰ارومیه کدوم مرکز خریده؟؟؟؟

ستارخان وپاساژمرواریدارومیه گلم اگه همشهریمی حتمابرونگاه کن❤

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
خیلی زشتن مانتوهای اونجا مخصوصا مروارید

ستارخان عالیه بهترین مانتوهای شهررواونجامیاره 💋

2706