2726
عنوان

چرا مشکلات ظاهریم حل نمیشه😔😔

171 بازدید | 18 پست

بخدا همه چی پول نیست

کلی خرج میکنم 

برا پوستم ک جوش های زیر پدستی بره نمیره 

دکتر هم مییییرم

برا  لاعری بیش از حدم ک ۴۴ کیلو ام با قد ۱۶۷   پنج ساله دکتر و ...هیچی نمیشه

برا قوز کردنم

برا بی حالی شدیدم 

ای خدا چرا یه نگاهی به من بدبخت نمیندازی 😣

پنج ساله هیچ کدومش حل نمیشه هیچ کدومش

مشکلم کم مشکلی نیییست طاهرم اصلا نرمال نبست اصلا😔😔😔😔😔😔😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم بنظرم خیلیم زیبایین ،اعتماد به نفستون خیلی پایینه؟ یه سوال بینیتونم‌ قوز داره ؟

نه 

من و تصور کن با قد ۱۶۷   ۴۴ کیلو 

ب شدت بی حال اصلا نا ندارم راه برم

اعتماد ب نفس نمیمونه که

😔

پنج ساااله برا لاعری و بی حالیم میدوام  هیچی نمیشه😣

من دارم خودمو میکشم برگردم ب وزن ایده آلم آخه بعد زایمان سیزده کیلو زیاد شدم😬

هی ب شوهرم میگم کاش خیلی لاغربودم اونوقت بدون فکرکردن هرچقدمیخواستم می‌خوردم.خوشبحالت لاغری ک خوبه

دوستان لطفاً براتودلیم یه صلوات بفرستین یادعا کنین ایندفعه سالم وبموقع بغل بگیرمش،😭😭🙏🙏انشالله قسمت همه منتظرا
من دارم خودمو میکشم برگردم ب وزن ایده آلم آخه بعد زایمان سیزده کیلو زیاد شدم😬 هی ب شوهرم میگم کاش ...

هر چیزی تعادلش خوبه

بعدم جز لاغری بیحالیم بی جوونیم با این ک کلی قرص اهن قوی میخورم...‌قوز کردنم

هر کی من و میبینه دلش میسوزه

زازا قبلن گفتم شیره و آب بخور امتحان کردی؟ 

با کره محلی و مربا لقمه درست کن. کلا نذار خالی بمونه معدت 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

عزیزم برای لاغریت دکتر تنها نمیتونه کاری بکنه تو که این همه هزینه میکنی برو باشگاه و برنامتو از Hamid_saderii بگیر 

حتما حجم میگیری 

تبلیغ نمیکنما به خدا😂 جدی میگم 

ورزش و تغذیه باهم خوب جواب میده

حالا از این مربی نه از یه مربی خیلی خوب دیگه برنامه بگیر 

زازا برای زیبا تر شدنت یه راهکار بدم؟ 

بعد نماز 7 بار بگو یا جمیل. 

در طول روز هم به نیت زیبا شدنت بگو. ان شالله تاثیر گذاره

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

برا لاغریت از کپسول چاقی سینا استفاده کن من خیلی جواب گرفتم باید از عطاریا بگیری هرجایی هم نداره ... برا بی حالی از فارماتان استفاده کن انرژی زا و چیزهایی که کافئین داره ...برای قوز کردن هم تو نت بزن کلی تمرین بهت میده حل میشه

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
2706