1874
2106
عنوان

چرا مشکلات ظاهریم حل نمیشه😔😔

164 بازدید | 18 پست

بخدا همه چی پول نیست

کلی خرج میکنم 

برا پوستم ک جوش های زیر پدستی بره نمیره 

دکتر هم مییییرم

برا  لاعری بیش از حدم ک ۴۴ کیلو ام با قد ۱۶۷   پنج ساله دکتر و ...هیچی نمیشه

برا قوز کردنم

برا بی حالی شدیدم 

ای خدا چرا یه نگاهی به من بدبخت نمیندازی 😣

پنج ساله هیچ کدومش حل نمیشه هیچ کدومش

مشکلم کم مشکلی نیییست طاهرم اصلا نرمال نبست اصلا😔😔😔😔😔😔😔😔😔

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
عزیزم بنظرم خیلیم زیبایین ،اعتماد به نفستون خیلی پایینه؟ یه سوال بینیتونم‌ قوز داره ؟

نه 

من و تصور کن با قد ۱۶۷   ۴۴ کیلو 

ب شدت بی حال اصلا نا ندارم راه برم

اعتماد ب نفس نمیمونه که

😔

پنج ساااله برا لاعری و بی حالیم میدوام  هیچی نمیشه😣

من دارم خودمو میکشم برگردم ب وزن ایده آلم آخه بعد زایمان سیزده کیلو زیاد شدم😬

هی ب شوهرم میگم کاش خیلی لاغربودم اونوقت بدون فکرکردن هرچقدمیخواستم می‌خوردم.خوشبحالت لاغری ک خوبه

2050
من دارم خودمو میکشم برگردم ب وزن ایده آلم آخه بعد زایمان سیزده کیلو زیاد شدم😬 هی ب شوهرم میگم کاش ...

هر چیزی تعادلش خوبه

بعدم جز لاغری بیحالیم بی جوونیم با این ک کلی قرص اهن قوی میخورم...‌قوز کردنم

هر کی من و میبینه دلش میسوزه

زازا قبلن گفتم شیره و آب بخور امتحان کردی؟ 

با کره محلی و مربا لقمه درست کن. کلا نذار خالی بمونه معدت 

السلام علیک یا بقیة الله"عجل الله تعالی فرجه الشریف" شما هم به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید😎........ 💙چادرت ،بال و پری پنهان برایت ساخته🧚😌//آخرِ این پیله ای که بسته ای، پروانگی ست🦋😍//...... ‌💜ماه را گم نکنی💜..... دوستای عزیز🙁... چند بار بگم☹️ چیزی که به دیگران آسیب بزنه شخصی نیست! که انتظار دارید دیگران اعتراض نکنن بهش!🤔.... من نمیتونم هرکار دلم خواست انجام بدم و اون کار به دیگران ضرر بزنه و بگم به خودم مربوطه!.....، 😌❤️....کسی که زیبایی اندیشه دارد، ☺️زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمیگذارد :)😌(شهید مطهری) بچه ها🙂شهیدهمت میگه اگه راه رو گم کردی ببین آتش دشمن کدوم سمت رو میزنه؟همون جبهه خودیه..الان کجا رو داره میزنه؟رهبر🙂درخواست دوستی ممنوع، 💖

عزیزم برای لاغریت دکتر تنها نمیتونه کاری بکنه تو که این همه هزینه میکنی برو باشگاه و برنامتو از Hamid_saderii بگیر 

حتما حجم میگیری 

تبلیغ نمیکنما به خدا😂 جدی میگم 

ورزش و تغذیه باهم خوب جواب میده

حالا از این مربی نه از یه مربی خیلی خوب دیگه برنامه بگیر 

زازا برای زیبا تر شدنت یه راهکار بدم؟ 

بعد نماز 7 بار بگو یا جمیل. 

در طول روز هم به نیت زیبا شدنت بگو. ان شالله تاثیر گذاره

السلام علیک یا بقیة الله"عجل الله تعالی فرجه الشریف" شما هم به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید😎........ 💙چادرت ،بال و پری پنهان برایت ساخته🧚😌//آخرِ این پیله ای که بسته ای، پروانگی ست🦋😍//...... ‌💜ماه را گم نکنی💜..... دوستای عزیز🙁... چند بار بگم☹️ چیزی که به دیگران آسیب بزنه شخصی نیست! که انتظار دارید دیگران اعتراض نکنن بهش!🤔.... من نمیتونم هرکار دلم خواست انجام بدم و اون کار به دیگران ضرر بزنه و بگم به خودم مربوطه!.....، 😌❤️....کسی که زیبایی اندیشه دارد، ☺️زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمیگذارد :)😌(شهید مطهری) بچه ها🙂شهیدهمت میگه اگه راه رو گم کردی ببین آتش دشمن کدوم سمت رو میزنه؟همون جبهه خودیه..الان کجا رو داره میزنه؟رهبر🙂درخواست دوستی ممنوع، 💖

برا لاغریت از کپسول چاقی سینا استفاده کن من خیلی جواب گرفتم باید از عطاریا بگیری هرجایی هم نداره ... برا بی حالی از فارماتان استفاده کن انرژی زا و چیزهایی که کافئین داره ...برای قوز کردن هم تو نت بزن کلی تمرین بهت میده حل میشه

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه می شود وقتی خدا وارد شود... خوش اومدی تو دلی مامان بیا با تمام کوچولو بودنت برای هر کسی که آرزوی مادر شدن داره دعا کن خدا یدونه مثل تو پر از خیر وشادی بزاره تو دلشون قطعا تو پاکی و خدا حرفاتو میشنوه جان مادر❤
2104
اره بازم میخوام شیره بخرم برا بی حالی هم خوبه...

افرین غلیظ درست کن. شیرین باشه 

ناامید نباش حل میشه🌷

هر چیزی تعادلش خوبه بعدم جز لاغری بیحالیم بی جوونیم با این ک کلی قرص اهن قوی میخورم...‌قوز کردنم ه ...

برودکتر عزیز دلم.بنظرم هیچکس زشت نیست خداهیچکسو بدون نقص نیافریده...

برودکتر تغذیه زودنتیجه میگیری

نه  من و تصور کن با قد ۱۶۷   ۴۴ کیلو  ب شدت بی حال اصلا نا ندارم راه برم اعتماد ب ...

بنظرم خوبه اگه وزنتون بشه ۵۰ کیلو عالیه ، خوبه که بینیتون قوز نداره مال من داره همین قیافمو زشت کرده