2091
2106

اول این که بگم تقریبا پنج ساله هر کاری میکنم فایده نداره

یعنی ۵ ساله دارم تلاش میکنم هیچیییی نمیشه بخدا هیییچی

اول خیییلی لاعرم با قد ۱۶۷   ۴۴ کیلو و جالب تر و بدترش اینه که با   این ک  ۴۴ کیلو ام ولییییییی تیروئید کم کار دارم عددش ۱۰

😔

دوم خیییلی خییلی قوز میکنم راه رفتنی ی شونم کلا کجه😣😔😔

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

برا قوز چنتا ورزش هست که سرچ کنی پیدا میکنی

عالیه ها

خیلیم آسونه

نزدیکان من به وضوح متوجه تغییرم شدن

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2064

ورزش کن عزیزم

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍۱۰ تیر 97 پر کشیدی مامان💔وَ جَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدّاً وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدّاً فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ 🙂درخواست دوستی نمیپذیرم⛔️

من قوز داشتم باشگاه رفتم صاف شد پشتم

لاغری هم با باشگاه و بدن سازی درست میشه 

شکر که زمستان رفت و روسیاهیش موند به زغالها...وقتی که حضرت موسی ع  همراه با قوم خود از دست فرعون می‌گریزد، در کنار دریا قوم ایشان دچار ترس و اضطراب می‌شوند.  یاران موسى گفتند ما قطعا گرفتار خواهیم شد»، اما حضرت موسی(ع) خطاب به آن‌ها می‌فرماید: قَالَ کَلَّا إِنَّ مَعِیَ رَبِّی سَیَهْدِینِ؛ چنین نیست، زیرا پروردگارم با من است و به زودى مرا هدایت خواهد کرد» (61 و 62 شعراء) خدا با ماست نگران آینده نباشید ، آینده بسیار روشن است ان شاالله (مقام معظم رهبری حفظهم الله) ✌️⁩⁦🇮🇷⁩⁦✌️‌⁩ ....سردار دلها 💖 یاد تو و نام تو با ماست تا ظهور
2050
بخدا پنج ساله دارم تلاش میکنم سه تا باشگاه هم رفتم ک دور بر خونه ما باشگاهاش ب درد نخورن  هیچی ...

میخوای یه مربی خصوصی خوب بهت معرفی کنم؟

کاربلد نه الکی

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍۱۰ تیر 97 پر کشیدی مامان💔وَ جَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدّاً وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدّاً فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ 🙂درخواست دوستی نمیپذیرم⛔️

وای چ لاغریییییییی😑

بیا نصف وزن منو بگیر

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدَنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂        

بارفیکس واسه قوز کردن خوبه - دستاتو بکش بالا یا برو والیبال ثبت نام کن 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟خدا تورو هدیه داده ب من ان شاء الله صحیح و سالم بغل بگیرمت  ممنونممممم خداجونم 🙂 کاربرعزیز  از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫
2104

عزیزم عب نداره تو هر جو باشی همینجوری خوبی و خوشگلی هر کی دوستت داشته باشه هر جوری باشی همینجوری میخادت 

منم انحراف چشم دارم حس میکنم مورد پسند کسی نیستم (:

خدایا به بیشترِ نی نی سایتیا فهم و شعور بده (:   
برا قوز چنتا ورزش هست که سرچ کنی پیدا میکنی عالیه ها خیلیم آسونه نزدیکان من به وضوح متوجه تغییرم ...

چ ورزشایی

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره با تموم وجود بهش اعتماد کن❤️میشه یه صلوات مهمونم کنی به حاجت دلم برسم؟ ایشالا هرچ ای از خدا میخای بهت بده ❤️

واسه قوز می تونی کمربند طبی زیر مانتو استفاده کنه تا عادت کنی با صاف ایستادن

واسه لاغری هم فقط بخور    از برنج بگیر تا سیب زمینی 

قرص اهم که بخوری سریع تر چاق میشی 

کم کاری هم که قرص داره یه دوره بخوری درمان میشی اکثرا هر کسی دیدم بعد از یه مدت درمان شد

برا قوز چنتا ورزش هست که سرچ کنی پیدا میکنی عالیه ها خیلیم آسونه نزدیکان من به وضوح متوجه تغییرم ...

اصلاح قوز تو هر سنی ممکنه؟ یا مثل افزایش قد از یه سنی دیگه فرقی نمیکنه و تاثیر نداره 

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻
1718