2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاین خیلی کلافم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باور کن خون هم میومد سر و صورتش خونی مالی میشد مجبور بودم شیر خشک بدم😢

کاش همون م‌وقع تاپیک میزدی اینقدر عذاب نمیکشیدی 😢 من سر دختر اولم کم زخم شد پماد شقاق سینه ارویاژ زدم عالی بود سریع خوب کرد سر دومی بخاطر تحریما نبود این پماد زخمش بیشتر بود به خون افتادن هم رسید رابط سینه چیکو گرفتم که خیلی نازک بود نصف روز کلنجار رفتم تا بالاخره تونست بگیره پنج روز با رابط دادم تا یاد گرفت همه سینه رو دهنش بگیره زخم نکنه 

تا بدانجا رسید دانش من، که بدانم همی نادانم
نمیدونم چیکار کنم همش گریه میکنم کاری از دستم برنمیاد

فدا سرت چرا گریه میکنی ایشالا که میگیره نگرفت هم اصلا خودتو سرزنش نکن تلاشتو کردی قرار نیست مادر از بین بره بخاطر بچه که

2728
کاش همون م‌وقع تاپیک میزدی اینقدر عذاب نمیکشیدی 😢 من سر دختر اولم کم زخم شد پماد شقاق سینه ارویاژ ز ...

منم زدم کرم اما زیاد اثر نداشت رابط هم امروز میخواستم بخرم بهداشت گفت نخر😕

همه کسم دخترم❤
نمیدونم چیکار کنم همش گریه میکنم کاری از دستم برنمیاد

َعزیزم منم این روزا رو گذروندم،دخترم بعد واکسن ۲ماهگیش دگ سینمو نگرفت با اینکه اصلا بهش شیرخشک نداده بودم،همش گریه میکردم،همون شیر خودنو ک میدوشیدم تو شیشه میخورد ولی از سینه نه،۲ماه تلاش کردم ولی نشد و از ۴ماهگی شیرخشک خورد،تلاشتو بکن ولی اگ نخورد همون شیرخشکو بده و گرسنه نذار بمونه،گریه هم نکن من اونقد بخاطر سینه نگرفتن دخترم کریه کردم ک حد نداره ولی الان پشیمونم

فدا سرت چرا گریه میکنی ایشالا که میگیره نگرفت هم اصلا خودتو سرزنش نکن تلاشتو کردی قرار نیست مادر از ...

عاخه همش اطرافیان میگن بچتو شیرخشکی کردی

همه کسم دخترم❤
َعزیزم منم این روزا رو گذروندم،دخترم بعد واکسن ۲ماهگیش دگ سینمو نگرفت با اینکه اصلا بهش شیرخشک نداده ...

چیکار کنم انقد بهم میگن شیرخشکیش کردی

همه کسم دخترم❤
2738
منم زدم کرم اما زیاد اثر نداشت رابط هم امروز میخواستم بخرم بهداشت گفت نخر😕

اخه رابط برا زخم نکردن خوبه میگی دخترت الان نمیگیره احتمالا چون با شیشه بدون زحمت میتونه شیر بخوره برا سینه بیشتر باید بمکه ، ببین اینم امتحان کن یه شلنگ نازک از کنار سینه ت بیار شیرخشک رو بهش بده وقتی سینه ت رو میمکه فکر کنه از مکیدن داره میاد ول نکنه سینه رو 

عاخه همش اطرافیان میگن بچتو شیرخشکی کردی

میدونم متاسفانه ما ایرانیا فرهنگ سرزنش تومون زیاده به جای همدلی و کمک هی سرزنش میکنیم و ایراد میگیریم 😢 اونقدر بدم میاد از این کار 

میدونم متاسفانه ما ایرانیا فرهنگ سرزنش تومون زیاده به جای همدلی و کمک هی سرزنش میکنیم و ایراد میگیری ...

مخصوصا مادرشوهرم همش میگ شیرخشکی شد

همه کسم دخترم❤
2706