2733
2734

به نظر خودم که حق داره چون ایلماز و زلیخا به بهونه های مختلف همو میبینن و بغل میکنن بعد میگن ما منظوری نداشتیم 🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اینقد دلم خنک شد باعث شد زلخیا زندونی بشه 

صد در صد حق داره

ییلماز رفته تو کلبه وقتی پرسید کجا میری بهش دروغ گفت اونجام زلیخا رو بغل کرد همه اینا بی منظوره!

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
اخه تو ک میخواستی بهش خبر بدی تلفنی میدادی واجب بود بری تو کلبه همو بغل کنید این ترکیه ایا فقط خیانت ...

فقط دنبال بهونست که ببیندش بعدشم مظلوم نمایی میکنه من به دمیر خیانت نکردم 😒😒😒😒

اینقد دلم خنک شد باعث شد زلخیا زندونی بشه  صد در صد حق داره ییلماز رفته تو کلبه وقتی پرسید کج ...

منم دلم خنک شد تازه یه جوری رفتار میکنن همه که مژگان دیونست عمه مژگان هم فقط میخواد توی اون خونه بمونه پیش علی رحمت همش به مژگان حس دیوونه بودن میده 

خیلی تنهاست بنده خدا

منم دلم خنک شد تازه یه جوری رفتار میکنن همه که مژگان دیونست عمه مژگان هم فقط میخواد توی اون خونه بمو ...

نباید برمیگشت باید با کرم علی میرفت آمریکا 

برگشت باز تحقیرش کنن

اره عمه مژگان فقط میخاد اونجا بمونه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
وای این عمه مژگان چی میگه خیلی رو مخه

شما هم نظرتون اینه که عمش فقط بخاطر خودش میخواد مژگان و ایلماز با هم باشن که اونم بتونه تو اون خونه پیش علی رحمت بمونه؟؟ 

من دیروز این حرف و زدم یکی از کاربرا گفت خیلی ساده ایی عمه مژگان کاملا به فکر برادرزارشه  که این حرفا رو میزنه😏😏😏

2706