2703
2553
سال چندمی شما ؟

من ۲۰سالمه میخوام کنکور بدم

،💚🤍❤️🇮🇷شرکت دیزنی دو میلیون دلار به کودک کش ترین حکومت جهان هدیه میکند هزاران کودک هر روز گرسنه شهید میشوند  . سارا اورارد را همچنان کسی نمیشناسد نه کسی هشتکی میزند نه حتی سایه رنگین کمان را می بیند و هنوز عده ای دروغگو ها را باور دارند این است که عجیب تر است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به سلامتی ، منم میخوام کنکور مجدد بدم لیسانس زیست دارم 

چه خوب . موفق باشید. پس هرشب تو همون تاپیک گزارش درسی .گزارش بذاریم

،💚🤍❤️🇮🇷شرکت دیزنی دو میلیون دلار به کودک کش ترین حکومت جهان هدیه میکند هزاران کودک هر روز گرسنه شهید میشوند  . سارا اورارد را همچنان کسی نمیشناسد نه کسی هشتکی میزند نه حتی سایه رنگین کمان را می بیند و هنوز عده ای دروغگو ها را باور دارند این است که عجیب تر است ....
2456
اره خیلی وقته تا الان سه تا زبان بلدم عربی ترکی استانبولی انگلیسی 

واقعا؟ خیلی خوبه که 

خوشبحالت 

چقدر طول کشید یاد بگیری هر کدومو؟

اللهم عجل لولیک الفرج...
2714
چه خوب . موفق باشید. پس هرشب تو همون تاپیک گزارش درسی .گزارش بذاریم

سلام عزیزم خوش اومدی .. این لینک تاپیک

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6623722&slug=تاپیک-گزارش-درس-خوندن&postId=194875434

اللهم عجل لولیک الفرج...
مرسی.من خودم تونمونه دولتی بودم معلمامون با تیزهوشان یکی بود بچه ها فوق العاده قوی بودن.برا نمونه تا ...

عزیزم چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدی

من تا 2 تیر برنامه ریختم که دوره کنم کتابا رو باتست بعد این دوره میخوام ازمون جامع بزنم اونوقت بازم باید مرور کنم؟ یا نه فقط تست جامع بزنم؟

و اینکه شما چجوری زدید سوالا رو قبول شدین؟ یعنی از هر درس چندتا؟ 

اللهم عجل لولیک الفرج...
عزیزم چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدی من تا 2 تیر برنامه ریختم که دوره کنم کتابا رو باتست بعد ...

سلام گلم.نمیدونم ازمون مدرسه نمونه دولتی چندمه!ولی وقتی مرورت تموم شد(تا همون ۲ تیر)دوباره بشین تست جدید بزن.من برا مدرسه ی نمونه چون من هفتم و هشتم رو خوب خونده بودم ب نهم ک رسیدم بیشتر مرور کردم.ولی یادمه ریاضی یه کتاب کار داشتم کلفت بودا!اینقد سوالای این کتاب رو حل کرده بودم ک دیگه حفظ بودم کتابه هم از چندین جا پاره شد اینقد هر روز میخوندمش.ببین هر چقدر بیشتر سوال حل کنی بهتره.نگران  مرور زیاد نباش،فک نکنم یادت برن مطالب تا اون حد.فقط تست بزن به جلو برو..بقیه ی درسارو هم مث علوم و اینا(من تو مدرسه معروف بودم ب اینکه خط ب خط کتاب رو حفظ میکردم) واسه همینم خیلی خوب تونستم سوالاتو جواب بدم...ب جزریاضی برا کتاب دیگه ای تست نزدم.همشون خود کتاب رو خوندم...راستی یادمه دو سه روز اخرم نشستم مطالعات اجتناعی هفتم هشتم رو خوندم(چون از قبل خیلی خوب بلدشون بودم خوندشون زیا طول نکشید)

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️
واقعا؟ خیلی خوبه که  خوشبحالت  چقدر طول کشید یاد بگیری هر کدومو؟

من ترکی رو یک ساله شروع کردم از تابستان پارسال البته با فیلم خودم چون کتاب هاش رو نداشتم فیلم اموزشی دیدم و نوشتم و هر روز قسمت هاش رو میخونم

عربی رو هم که دو ساله مدرسه خودش یاد میده ۷ و ۸ و من با توجه به علاقه میخونم کلمات جدید رو از روی پی دی اف های پایه های بالاتر

انگلیسی از کلاس ۵ رفتم کلاس زبان و ادامه دادم از کرونا دیگه نمیرم خودم توی خونه تمرین میکنم 

امیدوارم به تمام ارزو هام برسم ..
2706