1874
2093
عنوان

کیا پایه ان برای درس خوندن؟ بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 205 پست
من دارم واس گواهینامه میخونم🤐🤐

عزیزم خواستی بیا خوشحال میشیم  
https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6623722&slug=تاپیک-گزارش-درس-خوندن&postId=194875434

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه" به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید  
مرسی.من خودم تونمونه دولتی بودم معلمامون با تیزهوشان یکی بود بچه ها فوق العاده قوی بودن.برا نمونه تا ...

عزیزم چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدی

من تا 2 تیر برنامه ریختم که دوره کنم کتابا رو باتست بعد این دوره میخوام ازمون جامع بزنم اونوقت بازم باید مرور کنم؟ یا نه فقط تست جامع بزنم؟

و اینکه شما چجوری زدید سوالا رو قبول شدین؟ یعنی از هر درس چندتا؟ 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه" به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید  
عزیزم چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدی من تا 2 تیر برنامه ریختم که دوره کنم کتابا رو باتست بعد ...

سلام گلم.نمیدونم ازمون مدرسه نمونه دولتی چندمه!ولی وقتی مرورت تموم شد(تا همون ۲ تیر)دوباره بشین تست جدید بزن.من برا مدرسه ی نمونه چون من هفتم و هشتم رو خوب خونده بودم ب نهم ک رسیدم بیشتر مرور کردم.ولی یادمه ریاضی یه کتاب کار داشتم کلفت بودا!اینقد سوالای این کتاب رو حل کرده بودم ک دیگه حفظ بودم کتابه هم از چندین جا پاره شد اینقد هر روز میخوندمش.ببین هر چقدر بیشتر سوال حل کنی بهتره.نگران  مرور زیاد نباش،فک نکنم یادت برن مطالب تا اون حد.فقط تست بزن به جلو برو..بقیه ی درسارو هم مث علوم و اینا(من تو مدرسه معروف بودم ب اینکه خط ب خط کتاب رو حفظ میکردم) واسه همینم خیلی خوب تونستم سوالاتو جواب بدم...ب جزریاضی برا کتاب دیگه ای تست نزدم.همشون خود کتاب رو خوندم...راستی یادمه دو سه روز اخرم نشستم مطالعات اجتناعی هفتم هشتم رو خوندم(چون از قبل خیلی خوب بلدشون بودم خوندشون زیا طول نکشید)

چه بیکران ندارمت...چه عاشقانه نیستی...تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم ک همه ی خوبیای دنیا شده بودن یه قلب ک تو وجودش میتپید..چشامو ک میبندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🍃🍃🦋🦋🦋🦋از اون شب دنیام بدجور ب دنیات قفلی زدو مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤ ب قول یکی:""وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه""...شایدم یه روز برات تعریف کردم ک من پشت پنجره ی اتاقت‌چه گریه ها که نکردم...🖤🍃اصن میدونی چیه؟فک کنم خدا تو رو تویه بعدازظهر قشنگ بهاری در حالی ک چای با هل میخورده و رو صندلیش لم داده بوده و لبخند میزده و به اهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده...🍃🦋❤بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره🍃 البته نازکشم داره ها.اون هی ناز میکنه مام ک بی تابشیم🍃...میدونی چیمیگم؟یه حس نابه دیگه🌙...میدونی مث چی میمونه؟چجوری بگم‌ بهترین خیالی ک میتونی داشته باشی🌻 مث یه رویای شیرین ....مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک🎈🌙 یا مث پریدن تو یه آب زلال میمونه🦋....من یه دختر عاشقم دختری ک هیچ وقت از ابرازش خجالت نکشیده چون پیوسته ب این اعتقاد داشته عشق مقدسه و قایم کردنش چیزی ب جز درد و زجر نداره ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤❤.هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی هیچ یاوری بی هیچ پناهی واسه رسیدن بهش قدم برداره...از خودم ممنونم ک هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم❤بله من یه دختر عاشق ولی قوی ام❤🌙...بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن...🍃🦋"میخواهم‌بدانی تو آخرین رویای روح من بوده ای🌙❤

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

واقعا؟ خیلی خوبه که  خوشبحالت  چقدر طول کشید یاد بگیری هر کدومو؟

من ترکی رو یک ساله شروع کردم از تابستان پارسال البته با فیلم خودم چون کتاب هاش رو نداشتم فیلم اموزشی دیدم و نوشتم و هر روز قسمت هاش رو میخونم

عربی رو هم که دو ساله مدرسه خودش یاد میده ۷ و ۸ و من با توجه به علاقه میخونم کلمات جدید رو از روی پی دی اف های پایه های بالاتر

انگلیسی از کلاس ۵ رفتم کلاس زبان و ادامه دادم از کرونا دیگه نمیرم خودم توی خونه تمرین میکنم 

امیدوارم به تمام ارزو هام برسم ..
2087

مهدیه جان برای ازمون تیزهوشان داری میخونی مدرسه ات نمونه دولتی بوده ؟

چطوری وارد رشته الان برای ورود نهم به دهم رشته تجربی جچکری میشه ازمون داد ؟؟

ازمون ها از چه درس هایی میاد و برای چیه ؟؟

سلام گلم.نمیدونم ازمون مدرسه نمونه دولتی چندمه!ولی وقتی مرورت تموم شد(تا همون ۲ تیر)دوباره بشین تست ...

اها چقدر خوب 

می خوام بعد مرور 31 استان تست بزنم تست جامع 

کتاب کار آی کیو منظورته؟ 

فقط برای ریاضی کتاب داشتی؟ علومو تست میزدی؟ یا ن؟ 

راستی باید حتما مطالعات هفتم و هشتم بر نمونه بخونم؟ 

من حتما بعد مرور تست میزنم الانم میزنم کم و بیش

من ترکی رو یک ساله شروع کردم از تابستان پارسال البته با فیلم خودم چون کتاب هاش رو نداشتم فیلم اموزشی ...

چقدر خوب افرین ادامه بده 

فیلم ترکی بدون دوبله میفهمی چی میگن؟

2051
مهدیه جان برای ازمون تیزهوشان داری میخونی مدرسه ات نمونه دولتی بوده ؟ چطوری وارد رشته الان برای ورو ...

عزیزم متوسطه اول ازمون نمونه دولتی نداره برای ورودی دهم داره که باید ثبت نام بکنی اونم به موقع مدرسه میگه.. ازمون ثبت نام میکنی روزش مشخصه مثلا 18 تیر ازمون نمونه دولتی دارم که ببینم قبول میشم مدرسه نمونه یانه..

برای ازمون نمونه سوالای ریاضی، علوم، زبان، فارسی،عربی،پیام و قران میاد که هرکدوم یه ضریب متقاوتی دارن.

این میتونه کمکت کنه

عزیزم متوسطه اول ازمون نمونه دولتی نداره برای ورودی دهم داره که باید ثبت نام بکنی اونم به موقع مدرسه ...

یه ازمون کلی هستش فرق اش چیه مدرسه نمونه دولتی با دولتی 

یه ازمون کلی هستش فرق اش چیه مدرسه نمونه دولتی با دولتی 

عزیزم مدارس نمونه دولتی همون دولتی هستن 

کلا ما سه نوع مدرسه داریم دولتی ، غیر دولتی ، عادی

از الانم تمرین میکنم برای نهم چون میخوام ریاضی بیست بشم راحت بتونم برم  

خب خوبه .کتاب ریاضی تمرین کن بلد باش بعد موقع مدارس کتاب تست بزن 

وای من میخوام بخونم برا استخدامی 

خب خیلی خوبه 

پس هر شب میتونی گزارش بدی؟ باید هر روزدرس بخونین 

1718