1874
2079
عنوان

کیا پایه ان برای درس خوندن؟ بیاین

1072 بازدید | 205 پست

سلام 

کیا پایه ان درس بخونیم؟

هرکی میاد لطفا جا نزنه 

من برا نمونه میخونم 

شما چی؟ 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه" به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید  

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

من واسه امتحان چهارشنبم

سرگروه گروه رزنارنجی🍂  وزن اولیه ۹۰  وزن هفته پیش۷۵.۶۰۰وزن این هفته7۴.۸۰۰وزن هدف  ۷۵   میرم واسه تثبیت😎😎                                                              میشه واسه مادرشدنم ی صلوات بفرستی😔😔خدایا هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار  منم یه روز اینجا تیکر بارداری میزنم  هر سوالی راجب ناباروری میکرو و آی وی اف داشتید بپرسید اگه بدونم حتما جواب میدم                  
2077

نمونه؟

اصن با مدارس عادی فرقی نداره به نظرم

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
هستی؟ 

آره

سرگروه گروه رزنارنجی🍂  وزن اولیه ۹۰  وزن هفته پیش۷۵.۶۰۰وزن این هفته7۴.۸۰۰وزن هدف  ۷۵   میرم واسه تثبیت😎😎                                                              میشه واسه مادرشدنم ی صلوات بفرستی😔😔خدایا هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار  منم یه روز اینجا تیکر بارداری میزنم  هر سوالی راجب ناباروری میکرو و آی وی اف داشتید بپرسید اگه بدونم حتما جواب میدم                  
2032
نمونه؟ اصن با مدارس عادی فرقی نداره به نظرم

از اون لحاظ اره 

ولی فضاش بهتره منم به دلایلی نمیتونم برم جای دیگه برای نمونه میخونم

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه" به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید  
آره

چ عالی خب از امروز  هرچقدر تونستی بخون بعد من تو تاپیک گزارش درس خوندن که خودم زده بودم تگت میکنم هر شب گزارش بدی ...باشه؟

چ عالی خب از امروز  هرچقدر تونستی بخون بعد من تو تاپیک گزارش درس خوندن که خودم زده بودم تگت میک ...

باشه

1718