2328

نمونه دولتی واسه شیشم😕😨

چو رهی به تور سینا اَلَنی مگو و بگذر،چو نیرزد این تمنا به جواب لَنتَرانی/چو رهی به تور سینا اَلَنی بگو و بگذر،تو جواب دوست بشنو چه لَن و چه لَنتَرانی.😉❤ دست چپ هستم و با شدت مغز فعالی دارم😁عاشق رنگ بنفش هستم و دوست دارم تمام وسیله‌هام رو بنفش کنم😁 مخالف ۲آتیشه ازدواج در سن پایین هستم و تلاشم رو میکنم اقناع کنم 😉دانشجو ادبیات‌عرب هستم و علاقه زیادی به این رشته دارم و مطمئنم یک مترجم حاذق عربی میشم💪🏻👌🏻❤️

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

نمونه؟

اصن با مدارس عادی فرقی نداره به نظرم

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
نه عزیزم نهم به دهم

اهان

موفق باشی

چو رهی به تور سینا اَلَنی مگو و بگذر،چو نیرزد این تمنا به جواب لَنتَرانی/چو رهی به تور سینا اَلَنی بگو و بگذر،تو جواب دوست بشنو چه لَن و چه لَنتَرانی.😉❤ دست چپ هستم و با شدت مغز فعالی دارم😁عاشق رنگ بنفش هستم و دوست دارم تمام وسیله‌هام رو بنفش کنم😁 مخالف ۲آتیشه ازدواج در سن پایین هستم و تلاشم رو میکنم اقناع کنم 😉دانشجو ادبیات‌عرب هستم و علاقه زیادی به این رشته دارم و مطمئنم یک مترجم حاذق عربی میشم💪🏻👌🏻❤️
چ عالی خب از امروز  هرچقدر تونستی بخون بعد من تو تاپیک گزارش درس خوندن که خودم زده بودم تگت میک ...

باشه

عضو گروه قرمز❤وزن اولیه ۹۳  وزن هفته قبل ۸۹.۸۰۰ این هفته ۸۷.۷۰۰ هدف ۷۰     خدایا شکرت😍😍😍