2726
عنوان

اقدامیای اردیبهشت و خرداد 1400بیاین کنار هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 55 پست
سلام منم به طور‌جدی ماه دوم‌هست که اقدام کردم...فعلا امروز‌روز ۱۲ بعد بیبی چک‌هست و‌خط روشون انقدر ن ...

فک کنم خیلس زود بیبی زدی حداقل تا سه چهار روز مونده به موعدت بیبی بزن

الهی که این ماه باردار باشی خدا دل همه منتظرا رو شاد کنه

امشب خواهرشوهرم اومد خونمون هفت ماه حامله بود من خیلس ذوقشو داشتم بعد دیدم چادر برداشت شکمشو پوشوند همین که من میرفتم پیشش شکمشو قایم میکرد خیلی ناراحت شدم چون من خیلی ذوق بچشو داشتم😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به خودت نگیر...شاید از بزرگیش معذب بوده، یا دوست نداشته تو ناراحت بشی

نهاین خواهررشوهرم اصلا شکم نمیزنه

خودش میدونه ناراحت نمیشم آخه چرا ناراحت بشم من عاشق شکم باردارم 

باشه ولی زود بود 😄چقد عجله داری علائمی چیزی داری یا ن

ها ها

نه علایمندارمولی الان حس و‌درد پریودی دارم

از دیروز‌ که شک داشتبم باردارم یا نه انقدر خودم و‌همسرم از لحاظ روحی بهم ریختیم میگم خدایا کاش باردار نباشم، زوده هنوز  برای ما🤐🤐🤣🤣

توچند سالته؟ همسرت چی؟

برای این پرسیدم ک واسه پسر دارشدن باید توروزای تخمکگزاری اقدام داشته باشیم ک شانسش بره بالا خب روزای بعدش باز باید جلوگیری کنیم تا ماه بعد موقع تخمک گزاری اقدام کنیم؟

برای این پرسیدم ک واسه پسر دارشدن باید توروزای تخمکگزاری اقدام داشته باشیم ک شانسش بره بالا خب روزای ...

برا پسر دار شدن فقط اقدام نیس تغذیه هم مهم

شما که بچه پسر دوست دارین فک کنم باید همون روزای تخمک گذاری اقدام کنین 

تو محاسبه باید روز شروع پریودت رو برنی نه روز اتمام

اره،حواسم نبود حرف استارتر رو بد متوجه شدم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706