2726
عنوان

اقدامیای اردیبهشت و خرداد 1400بیاین کنار هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 55 پست
عه پس کی؟بعد از تموم شدن پری من تا ده روز اقدام داشتم 😕

اخه من تو نت که زدم محاسبه زمان تخمک گذاری

۲۱ فروردین که اتمام پریودیم بود زده بود از ۳۱ام تا هشت اردیبهشت زمان تخمک گذاریه و به احتمال زیاد ۶ اردیبهشت روز تخمک گذاریه 

واسه این میگم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دیگه معمولا روزای ۱۲ تا ۱۴ تخمکذاریه از روز ۷ تا ۱۰ روز بعرش میشه روز ۱۷ بالاخره تو ایامش هست

اها اها 

حواسم نبود درسته😄

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728

ببخشید اسی اشتباه حساب کردم😁

اخه من تو نت که زدم محاسبه زمان تخمک گذاری ۲۱ فروردین که اتمام پریودیم بود زده بود از ۳۱ام تا هشت ا ...

نمیدونم ولی من بیشتر شنیدم که از یازده تا هفده سیکل ماهانه زمان تخمک گذاریه 

چرا نگرفته سونو و دکتر رفتی

نمیدونم.انگار یهویی شوهره هوس بچه کرد.اون ماه گفت توکل بخدا

انشالله میگیره ولی نگرفت.این ماهم خیلی اقدام کرد😐تا ببینیم خدا چی میخواد.سونو و ازمایش که همیشه میرم.همه چی مرتبه خداروشکر.

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
نمیدونم.انگار یهویی شوهره هوس بچه کرد.اون ماه گفت توکل بخدا انشالله میگیره ولی نگرفت.این ماهم خیلی ...

خب خداروشکر پس مشکلی نیس بعضیا با اینکه مشکلی ندارن ولی چند ماه باید اقدام کنن تا حامله بشن

خب خداروشکر پس مشکلی نیس بعضیا با اینکه مشکلی ندارن ولی چند ماه باید اقدام کنن تا حامله بشن

اخه من تخم دانهام خیلی فعالن.دکتر گفت خیلی حواست باشه.بو بکشه میگیره.دختر اولمم با قرص اورژانسی باردار شدم.

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
اخه من تخم دانهام خیلی فعالن.دکتر گفت خیلی حواست باشه.بو بکشه میگیره.دختر اولمم با قرص اورژانسی بارد ...

بو بکشه میگیره😁از منم خیلی فعالن منم با جلوگیری باردار شدم اونم یه دفه پنج سال جلو گیری داشتم تا این ماه که اقدام کردم ببینم چی میشه

شاید چون مدت زیادی جلوگیری کردی اینجوریه!

بو بکشه میگیره😁از منم خیلی فعالن منم با جلوگیری باردار شدم اونم یه دفه پنج سال جلو گیری داشتم تا ای ...

توکل بخدا.هرچی صلاحه همون بشه.

سلام منم به طور‌جدی ماه دوم‌هست که اقدام کردم...فعلا امروز‌روز ۱۲ بعد بیبی چک‌هست و‌خط روشون انقدر نازکه که حساب مثبت نمیرم‌روش

استرس بیخودی گرفتم و‌این بیشتر اعصابمو‌ خورد میکنه چرا غیرمنطقی شدم😢

تو ۱۲ ساعت ۸ تا تست رو‌انجام دادم که دیگه تستی تو‌خونه نداشته باشم سراغشون برم🙈

2706