2703
2553
عنوان

مانتو رو 600 گرفتم می ارزه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 167213 بازدید | 1235 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما میخریم هنوز شیراز  . رنج قیمت ۱۵۰ و ۲۰۰ هنوز مانتوهای خوب پیدا میشن . مجلسی کار شده ۳۰۰ و ۴۰ ...

خدایی ۱۵۰ گیر نمیاد پیروز من ایقددگشتم پام درد گرفت ولی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ خیلی بود

2456
کجاها دارن مگه؟ من منظورم مانتوی خوب هست نه از اینایی که آف خورده کنار خیابون میفروشن

بهترین مانتو ازینایی که ادمین حتی مانتوهاشو پیش فروش میکنه سیسصدو بیست تومنه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

بچها ی سوال با چ برنامه ای ویديومیسازین؟ مث اینایی ک تواینستان بیشتر برا نی نی ها میذارن، کنارهاش تاره، بعد مثلالباسه رو میندازه رو نی نی میگه  بوم لباسه رفت تن بچه، دوباره بوم😬

نمیدونم منظورمو رسوندم یانه🥴🤦‍♀️

لایک نکن، اعلاناتم پره🤕🥴، براعکسا تگم کنین🤩🥰
واسه کل فامیلش هر کدوم یک جعبه انبه گرفت فرستاد از حرص خفه شدم

اسی مانتوت خییلی شیکه تنخورش قشنگ مشخص گرون خریدی من خوشم اومد

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2714
من 20 سالم هست هنوز ندیدم کنل. خیابون مانتو بفروشن کجا زندگی میکنی که کنار خیابون مانتو میفروشن  ...

همه جا 

شما نمدونم کجا زندگی می‌کنید ولی من اصفهانی ام 

خیلی مغازه ی مانتو فروشی کنار خیابون هست😐😐

الانم دانشجو ام تو تهران 

اونجام اینجوریه 

نکه خیلی باشه 

اما اونقدرام کم نیست که با 20 سال سن ندیده باشی 

منم20. سالمه درضمن

ارزونی بی علت نیست عزیزم

نه اینجوریام نیس ما چندروز پیش یه لباس خونگی از یه دست فروش قیمت کردیم ۱۱۰ همونو از یه مغازه تو خیابون فرعی قیمت کردیم ۲۸۰ بعد از یه مغازه تو خیابون اصلی قیمت کردیم سیصدو خورده ای رنگو جنس لباسم دقیقا یکی بود اما هرکسی به اندازه ای که اجاره مغازه میداد سودشو بیشتر کرده بود

دوستان بحث نکنین با هم، یکی اومد یه قمپزی در کرد رفت، شما به نگاه به تاپیکهاش بندازین متوجه میشین با چه کاربری سر و کار دارین، بعدشم بحث میکنن که باید قابلیت حذف تاپیک داشته باشه سایت!!

من شهرستان زندگی میکنم از سیصد به بالا مانتو هست . مانتو مزونی مزونی که شما میگین که می‌خوایم بپوشیم و تک باشیم مدلش از آسمون که نیفتاده، چهار تا خیاط نشستن کنار هم از  اینترنت مدل میگیرن میچپونن به ملت!! بله کار گرون که بیارزه رو باید بشناسی از جنس پارچه خرج کار و ...، وگرنه یه مانتو بیرونی معمولی رو اگه طرف بگیره یه میلیون باید به عقلش شک کرد! 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
همه اینایی هم ک صب تا شب از نداری و بی پولی چس ناله میکنن همشون منم منننن😐⁦✋🏻⁩

اونایی که منتطر یارانه 45 تومنین همشون منم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خوب گرفتی😍 الان مانتو زیر ۹۰۰ گیر نمیاد

مال کجایی تووو؟😂

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
2706