2733
2734
عنوان

مانتو رو 600 گرفتم می ارزه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 167242 بازدید | 1235 پست
سوتین شده ۱۵۰که

من عید ست سوت ین شو  رت  خریدم ۹۰ هم خوش رنگو لعاب جنس عالی که گفته از جاهای گرون نخرید تا پول اجاره رو نکشن روش 

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مبارکه ۲۰۰ تومن میارزه تقریبا

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

بچه ها سر قیمت مانتو باهم بحث و دعوا نکنید

شهر به شهر متفاوته 

مانتو میرداماد تهران از ۳۰۰ تا ۸۰۰ داره و همشون هم زیبان

خانمهایی که قیمت کم گرفتن برای راهنمایی بقیه بگن کدوم شهر و کجا 

اینم بگم هر ارزونی زشت و بی ارزش نیست و هر گرونی الزاما شیک و زیبا نیست

2738
اونایی که کنار خیابون بساط کردن منظورمه😶 مغازه هایی هم که توش از همه برندی مانتو گیر میاد معمولا ج ...

طرز بیانت خوب نیست عزیزم

وضع جامعه جوری نیست که همه برند پوش باشن

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
سلیقه ها متفاوته عزیزم مانتوی صد تومنی خب مشخصه جنس پارچه و دوختش با مانتوی ۶۰۰ تومنی فرق داده

نه عزیزم فرق چندانی نداره 

فرق اصلیش اینه اون توی یه مغازه که دکور لارج داره و بالا شهر هست میفروشه اجاره مغازه زیاده مجبوره خیلی گرون بفروشه 

اما قیمت مناسب تو یه پاساژ متوسط میفروشه که اجاره مغازه اش نصف اونه 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍

اسی ببخشید فقط خط سینت

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706