2703
2553
عنوان

مانتو رو 600 گرفتم می ارزه؟

167213 بازدید | 1235 پست

چند روزی بود شوهرم خیلی اذیتم کرده بود واسه همه ی فامیلاشم خرج میکرد از اخر همرو به اسم من میگفت. میگفت روزی فلان قدر تو زندگی دارم خرج میکنم 

دیروز از جلو مغازه ای رد میشدیم یه مانتو سفید دیدم خوشم اومد الان همه سفید و ازاد و گشاد میپوشن رفتم پوشیدم گفت 690. گفتم بزار یک بارم شده برا من خرج کنه تلافی خرجایی که برا بقیه میکنه بی حساب 

با تخفیف 600 گرفتم با لباس تو خونه الان پرو کردم عکس گذاشتم ولی با شلوار کرم گشاد و شال نسکافه ای خیلی میومد

الان عکسو میزارم

بزار

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بزار

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡

کوو

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706