1874
2079
عنوان

مانتو رو 600 گرفتم می ارزه؟

152185 بازدید | 1235 پست

چند روزی بود شوهرم خیلی اذیتم کرده بود واسه همه ی فامیلاشم خرج میکرد از اخر همرو به اسم من میگفت. میگفت روزی فلان قدر تو زندگی دارم خرج میکنم 

دیروز از جلو مغازه ای رد میشدیم یه مانتو سفید دیدم خوشم اومد الان همه سفید و ازاد و گشاد میپوشن رفتم پوشیدم گفت 690. گفتم بزار یک بارم شده برا من خرج کنه تلافی خرجایی که برا بقیه میکنه بی حساب 

با تخفیف 600 گرفتم با لباس تو خونه الان پرو کردم عکس گذاشتم ولی با شلوار کرم گشاد و شال نسکافه ای خیلی میومد

الان عکسو میزارم

بزار

چقدر خوب که هستی،چقدر خوب که هوای مرا داری ،و چه خوب تر که دوستت داااارم😍همیشه باااااش عشقمممم❤ما از بچگی همدیگر و دوس داشتیم الانم ۴ساله که زیر یه سقف نفس میکشیممم.خدایاشکرت👰❤🤵به قول دیالوگ سریال بانوی عمارت؛ خونه ی شوهرم ،خونه ی خداااست🥰☺😍عاااشق زندگییییم😍عاااشق مهربونی ام😍عااشق حسِ مادرانه ام😍عااشق خدااام و هرچی که تو آفرینش هست😍🌍🌈۶ماهه منتظر نی نی هستیم،👶بیرون زدگی دیسک دارم ولی پرانرژی ام ،چون هم خدارو دارم هم حمایت عشقم و😍میرررم برای درمانش تا نی نی زودتر بیاد👶من امیدم و از دست نمیییدم🥰🍃چه حس خوووبیه  بخوای هر روز ثمره ی عشقت و بغل کنی و ببوسی😍👶❤انشالله روزی همه ی منتظرااا🥰👶خدایا شکرررررت برای هممممه چی❤🌠 چقدر خوبه که تو از ارزوهای من خبر داری، خدای قشنگم 🌸🍃

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
2050
خوب گرفتی😍 الان مانتو زیر ۹۰۰ گیر نمیاد

پس چرا من همه جا میبینم!!!

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

مبارکت باشه😍

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن
2104
2051