2726

من همه میگن خوشگلم.از همسرم خیلی سرتر و از جاریمم خوشگلتر.بعد کل بارداری همه میگفتن اگه بچه به تو بره ناز میشه.جاریم دوتا بچه هاش معمولی بودن.البته که بچه ها همیشه ملوسن.بعد من زایمان کردم بچم محدودیت رشد داخل رحمی داشت و اندازه بچه۷ ماهه دنیا اومد تو ۹ ماهگی.خیلی کوچیک بود و این جاریم به همه گفته بود عکس بچه رو واسم بفرستین.پسر بزرگش اومد بهم گفت زن عمو مامانم بهم خندید گفت این بود هی میگفتن خوشگل میشه و فلان میشه

این که اندازه هویجه.من هیچوقت به روش نیاوردم اما دلم باهاش صاف نشده.هرچند هنوزم بچم با اینکه۲۰ ماهشه جثه ش ریزه

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه بارم تو ۶ماهگی خواهر همین جاریم گفت این طفلک الان۶ماهشه مثلا؟با یه حالت بی نهایت دلسوزی.بعد جاریم خندید گفت مگه همه مثل بچه های خودمونن که با شیرخشکی که میدادیم انگار دوپینگ کرده بودن

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

منشأ تمام اختلافات بین جاری ها 

خانواده شوهر هستن 

من بهش حق میدم ک اینجوری گفته باشه چون ازبس گفتن بچه شما خوشکل میشه فلان میشه اونم حسودی کرده چون بچه هایش معمولی بودن 

یعنی بذر کینه چ حسادت رو خانواده شوهر میکارن تو دل جاری ها 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

فکر و خیال حرف دیگران نخور که از پا میندازتت

بعضی وقتا آدم یه حرفایی میزنه بعد دور از جون مثل چی پشیمون میشه. اگه آدم مهربونیه حتما پشیمون شده

به اینم فکر کن که چقدر به جاریت فشار اومده وقتی از اطرافیان شنیده بچه های قشنگی نداره. شاید خواسته خودشو خالی کنه بیچاره

ای بابا حالا اینهمه مدت همه ب تو گفتن خوشگل یبارم بزار اون احساس برتری کنه   حالا نصف اینایی ک میگن از جاریم خوشگل ترم فقط آرزوهاشونو میگنا

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙

خخخخخ 

ببخشید خندیدم اخه خنده دار گفتی

ولی خدایی خیلی بیشعوره 

اخه چجور دلشون میاد اینجوری حرف بزنن

میدونم اجی دلت سوخته

و هیچکارم نمیشه کرد

و بهترین راهش اینه بهش بگی و بروش بیاری تا اروم شی

منشأ تمام اختلافات بین جاری ها  خانواده شوهر هستن  من بهش حق میدم ک اینجوری گفته باشه چو ...

بله شاید.اما خیالش راحته قشنگ.بچه من خوشگله اما جون نداره طفلی

عزیزم حتما دلش رو خیلی شکوندن درباره بچه هاش

حتما بچه شما دنیا نیومده بود بهش میگفتن اون دنیا بیاد از بچه عای تو خوشگلتر میشه ، اینم دلش شکسته

به دل نگیر

نگران هم نباش دخترت بزرگتر که شد عادی میشه رشدش

شما که داری امضامو میخونی، لطفا برا کار پیدا کردن همسرم یه صلوات بفرست.
یه بارم تو ۶ماهگی خواهر همین جاریم گفت این طفلک الان۶ماهشه مثلا؟با یه حالت بی نهایت دلسوزی.بعد جاریم ...

میزدی تو دهنش

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
عزیزم حتما دلش رو خیلی شکوندن درباره بچه هاش حتما بچه شما دنیا نیومده بود بهش میگفتن اون دنیا بیاد ...

پسره

2706