1874
2106
عنوان

حس میکنم زشتم +عکسم...😔

30049 بازدید | 978 پست

خیلی از چهره خودم بدم میاد😔

توروخدا راستشو بگید دماغم ۱۰ سال پیش عمل کردم اصلا خوب عمل نکرد معلوم نیست عمل کردم

دختر ۶ساله ایی هم دارم ۳۲سالمه..

همسرم بهم میگه پلکات افتاده شده

هستین بزارم؟!

خدابزرگه❤❤

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

زود

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن ب  هدفمه😊'There's milion reasons why I should give you up  ,but the heart wants what it wants  معنی♡میلیون ها دلیل هست ک من باید تورو بیخیال بشم،اما دل وقتی ی چیزی رو بخاد میخاد/:شماهم مثل من وقتی از یک چیزی خوشتون میاد دوسه باراسکرین شات میگیرین؟!(حتی آهنگی رو ک دوس دارمو دوسه باردانلود میکنم)!یا من دیوونم؟!🤕🤔  🔺استارترهایی ک پست هامو ن ریپ میزنین ن لایک لطفا قبلش بگین ک پست های من ب پشمتون نیس تا دیگ من از ی تاپیک دیگ بیرون نیام (بخاطر تاپیک شما)انصاف نیس با این گوشی هنگم و مغز فسفر سوزم برا شما تایپ کنم بعدم هیچی ب هیچی         ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه!  آدم بی دلیل یِ آهنگو دوبار گوش نمیکنه،دوبار بِ چشمای هیچکس نگاه نمیکنه،بِ ی نفر دوبار فرصت نمیده،هیچ تکراری بی دلیل تبدیل ب تکرار نمیشه!/:💛😊

کُ

●هرچی ک هستم برا خودمم شما حرص نخور....▪︎نیکاشاهSH🏷°خسته صدا 🎼•سخن گفتن جنایت است،تحقیق آنرا مباح میکند▪︎💡درونِ هرکس چیزی نهفته،نخوا ک با افکار پلیدت ب پوچ تبدیل شی¤Pattinson,Lautner●          °صدا نیس ک،قرصِ اعصابع•               •من ن ایوبم ن صبور• ◇هر چ قدر فقر درونی شدیدتر باشه؛نمایش های بیرونی بیشتر میشه¤                            °مگ‌ کلاغ میتونه ادا عقابو دراره....•                  ○                  ●☠    •هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن...      □کلا نباید زیادی خوب بود؛بدجوری داستان میشه ▪︎ #تک.مارالتم             https://harfeto.timefriend.net/16258293206643          ❣گُلِ قَشَنگَم❣                بااحترام تگ نکنید سپاس             جنگِ اعصابِ من؛تویی
2050
2104
2051