2726
عنوان

چی خوردین بچتون خوشگل شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6145 بازدید | 132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میوه زیاد بخور، خرما الان یادم نیست چه چیزهایی برای زیباتر شدن بچه خوبه ولی انواع میوه و خرما حتما بخور.

تو اینترنت سرچ کن 

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام تویی♡                              چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده است☆

به.....

سیب.....

شیر.....

خرما.....

توت فرنگی.....

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان......
2728

قرآن زیاد بخون تا بچه ی آرومی داشته باشی

ساعتی که دوست داری بخوابه خودت بخواب بچه عادت می کنه

کلا ریلکس باش و از خدا بخواه صالح و سالم و زیبا باشه یعنی برات مهم باشه که بچه ات صالح باشه و سالم حالا اگه زیبا هم بود بگو خدایا شکرت

می دونم ربط نداشت ولی گفتم

فکر کنم هرچی کبد مادر و مزاجش گرم تر باشه نوزاد پوستش تیره تر میشه

و این خوراکیا و اینا برای تعدیل مزاجه

ولی ژن تاثیرش بیشتره

مثلا پدربزرگ من بور و چشم رنگی بود ولی بچه هاش گندمی و چشم قهوه ای شدن ولی نوه هاش چهارتاشون به پدربزرگم رفتن

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
اخه خیلیا دیدم خوشگلن بچشون خوشگل نشدع  خیلیا خوشگل نبودن ولی بچشوت عین فرشته شده

اگر شجره خانوادگیشونو نگاه کنی خوشگل دارن حتما   ولی شنیدم روی سیب  انار   سوره یوسف بخونی  خیلی موثره

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
مامان من سراجبم انجیر سیب خرماااااااا خورد اجیم واقعاااخوشگله شبیه اشواریا ازبچگی همش چشم میخورد ولی ...

اره واقعا زیبایی زیاد خوب نیست

پسر من صورتش عین تابلوی نقاشی هست

چشم های درشت رنگی

بینی کوچولو

لبهای قلوه ای

ولی با چشم مردم الان سه ساله که بیماری کبد گرفته

یکهو و بی دلیل

2706