2091
2106
عنوان

چی خوردین بچتون خوشگل شد؟

2556 بازدید | 131 پست

چشاما شوهرم و ابجیاش عسلین

و پوست خواهراش سفیدن از خودشم گندمیه

من خودم  چشام قهوه ایم

و پوستم‌گندمی روشنه 

☹☹😭😭چکار کنم بچم سفید شه و چشاش عسلی؟😭😢

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺زود بیا عشق مامان تو تنها کسی هستی که زندگیو شیرین کردی برام😍♥️خدایاشکرت بابت این نعمتی که بهم دادی♥️😍

تجربه هاتون بگید دوس دارم بچم بور شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺زود بیا عشق مامان تو تنها کسی هستی که زندگیو شیرین کردی برام😍♥️خدایاشکرت بابت این نعمتی که بهم دادی♥️😍

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
باید از مامانم بپرسی😊

بپرس😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
باور کنین خوراکیا فقط 1 درصد تاثیر داره همش ژنتیک در یک نسله  

اخه خیلیا دیدم خوشگلن بچشون خوشگل نشدع 

خیلیا خوشگل نبودن ولی بچشوت عین فرشته شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پسر من سفید و چشم طوسیه خدا داد دیگه ژنتیک

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
باور کنین خوراکیا فقط 1 درصد تاثیر داره همش ژنتیک در یک نسله  

اون ژنتیک از اب و هوا اومده دیگه بالالخره مبداش

التماس دعا و صلوات یا انرژی مثبت یاهرچی🌸:)))میشه هرجا حس ششمی دیدین تگم کنین؟🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌸    
2104

میوه زیاد بخور، خرما الان یادم نیست چه چیزهایی برای زیباتر شدن بچه خوبه ولی انواع میوه و خرما حتما بخور.

تو اینترنت سرچ کن 

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام فقط تویی♡ چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا، به این زیبایی جهانگردی نکرده است☆
2051