2726
عنوان

بنظرتون این پیج فیکه؟+عکس

169 بازدید | 14 پست

این پیج چند روز پیش به من درخاست فالو داد ولی من قبول نکردم و خودم بهش درخاست دادم فالوراشو ببینم اما باز نکرد همسرمم فالو کرده و همسرمم هم اونو یعنی برای اون باز کرده البته نمیدونم جدیده یا از قبل یپیج فیکی تو پیجش بوده خلاصه 3 تا فالویینگ ک یکیش همسرمه و 12 تا فالور ک بازم یکیش همسرمه اینارو از تو پیج خود همسرم نگاه کردم و یچیز دیگه اینکه من قبل از ازدواج دوست پسر داشتم! و الان ی موقعه هایی از اون میترسم ک کسی ی وقت نره دایرکت همسرم

حالا برداشتتون از این قضیه چیه 

راستی ب گوشی همسرمم دسترسی ندارم ک بلاکش کنم 

اینم پیجش

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کسی ک پنهان کاری میکنه ترس همه اتفاقی داره

واسم دعا کنید رشته مورد علاقم قبول بشم😍✨ی ادمایی رو هیچوقت از دست نده 💚همونایی ک با خنده هات میخندن و با ناراحتیات ناراحتن 💥💥به دیگران احترام بزار ن به خاطر شخصیت اون ها بلکه بخاطر بازتابی از شخصیت خودت ♥️♥️♥️  
پنهان کاری؟ گفتم مال قبل بوده نه الان از الان چیزی ندارم ک بترسم ولی مجردیم چرا 

خب همون مجردی منظورمه 

اگه گیریم بره ب شوهرت بگه ینی ب شوهرت نگفتی ممکنه اتفاقاتی بیوفته 

ولی برا جون خودشم شده نمیگه اگه همسرت غیرتی باشه

واسم دعا کنید رشته مورد علاقم قبول بشم😍✨ی ادمایی رو هیچوقت از دست نده 💚همونایی ک با خنده هات میخندن و با ناراحتیات ناراحتن 💥💥به دیگران احترام بزار ن به خاطر شخصیت اون ها بلکه بخاطر بازتابی از شخصیت خودت ♥️♥️♥️  
خب همون مجردی منظورمه  اگه گیریم بره ب شوهرت بگه ینی ب شوهرت نگفتی ممکنه اتفاقاتی بیوفته  ...

خب مشخص نیست ک کیه شوهرم ازکجا میخاد بفهمه بعد راستی از پیج اون اومد یعنی تو پیج اون بوده تو پیج منم شخص خاصی نیس ک بخاد پیج فیک بزنه شوهرمو فالو کنه بعد منو 

خب مشخص نیست ک کیه شوهرم ازکجا میخاد بفهمه بعد راستی از پیج اون اومد یعنی تو پیج اون بوده تو پیج منم ...

اگر فک میکنی از گذشتته پس مشخصه کیه 

ولی بنظر من اینستا از زندگیتون پاک کنید 

اگرم نمیکنید فقط افراد اشنا فالو کنید ن غریبه 

از همسرت پرسیدی کیه ؟ ک فالو دارن همو شاید بشناسه

اگر فک میکنی از گذشتته پس مشخصه کیه  ولی بنظر من اینستا از زندگیتون پاک کنید  اگرم نمیکن ...

ن از همسرم نپرسیدم میترسم به چیزی شک کنه واقعا نمیدونم چیکار کنم میدونم کسی اونقدر جرات نداره و اینکه دوس پسر من اصلا همچین کاری نمیکنه چون 6 ماه قبل عقدم ب خوبی خوشی تموم کردیم 

من بیشتر از اونایی میترسم ک باهام لج بودن ی جورایی مزاحم میشدن یا محل نمیدادم یا دعوا میکردم احتمالا خودت فهمیدی منظورمو ک کیارو میگم 

ن از همسرم نپرسیدم میترسم به چیزی شک کنه واقعا نمیدونم چیکار کنم میدونم کسی اونقدر جرات نداره و اینک ...

چرا شک کنه ی سواله 

بگو بم درخواست داده نمیشناسم ک قبولش کنم ت میشناسیش

2706