1874
2079
عنوان

ساز خوش بیا لطفا عزیزم

299 بازدید | 48 پست

@سازخوش    

درمورد کارم که گفته بودم کی دعوت بکار میشم گفته بودی پس فردا یعنی امروز میشه که ی خبرای خوبی میشنوی 😍درست دراومد جاییکه میخاستم کار کنم قرار داد امضا شد چند روز دیگه شروع بکار میشه.حالا میخام بدونم زنگ میزنن ودعوت میشم.

برام دعا کنید زودتردعوت بکاربشم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

ایناازکجامیفهمن😬😬

غم مداریدکه البته خدایارشماست که بهترین یاروبهترین یاوراست (سوره انفال)                                                                  کتاب"گنج حضور"روبهتون پشنهادمیکنم🙂تفسیرغزلیات*مولانا*ازاستادپرویزشهبازی؛بامطالعه این کتاب واردمیشویدب جهانی دیگر...♡😎                                                    اهنگ های موردعلاقم😍🎶❣وجودتوواهنگ کَشتی❣
2050
اگه اومد منم لایک کنین 

عزیزبچه ات چیشده مگه؟

غم مداریدکه البته خدایارشماست که بهترین یاروبهترین یاوراست (سوره انفال)                                                                  کتاب"گنج حضور"روبهتون پشنهادمیکنم🙂تفسیرغزلیات*مولانا*ازاستادپرویزشهبازی؛بامطالعه این کتاب واردمیشویدب جهانی دیگر...♡😎                                                    اهنگ های موردعلاقم😍🎶❣وجودتوواهنگ کَشتی❣
2104
سال ۱۴۰۱ خونه دار میشی  عشقت شوهرته شوهرتم عاشقته  زندگیت رو به رواله

سلام عزیزم خوبی میشه به سوال منم جواب بدی؟ من با عشقم رضا ازدواج میکنم؟ خوشبخت میشیم؟حس رضا به من عشق واقعیه؟ یا وابستگی یا هوس؟

میشه به نبت رسیدن به عشق اولم یه صلوات از ته قلبی مهمونم کنی؟ممنونم  پسرای محترم لطفا ن ریپ بزنین ن تو تاپیکای من شرکت کنین
2051