2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

روتین روز...شب....هفتگی....ماهانه....نیاز هست

برای روتین روز و شب اینا لازم هست:ژل شست و شو....تونر...سرم....کرم دور چشم.....(کرم های که اگه درمان خاصی دارید برای پوستتون انجام میدین کرم های موضعی).....ابرسان....مرطوب کننده....ضد افتاب.....این برای روز بود

حالا برای شب...میسلارواتر(اگه ارایش داشتید)....ژل شست و شو......تونر.....ضدلک(در صورت داشتن لک یا حالا هر کرم موضعی که استفاده می کنید)......سرم های پوستی.....دورچشم....ابرسان...مرطوب کننده.....

روتین هفتگی:بخور دادن....پوست خشک بهتر بخور سرد انجام بده....پوست چرب بخور گرم.....قلم کومدون(برای تخیله جوش های سرسیاه....حتما قبل استفاده ازش فیلم اموزشش و ببیند که پوستتون و زخمی نکنید).........ماسک های لایه بردار...پچ زیرچشم....اسکراب لب....ماسک لب...ماسک  های ورقه ای.......ماساژ صورت

روتین ماهانه ام...که شامل کارهای کلینکی...لایه برداری حرفه ای....و پاکسازی پوست هست که باید یک جا معتبر انجام بدین

تهیه یک جیدرولر از جنس خوب برای ماساژ پوست....و یک فیس براش هم برای شست و شو صورت....بهتره هفته ای دوبار یا سه بار بیشتر ازش استفاده نکنید

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
مارک های خوبو معرفی کن

شون(ایرانی)......هیدرودرم(ایرانی)...سینره(ایرانی)..سیمپل(خارجی)....نیتروژینا(خارجی).....مارک های دیگه ای هم هستن ولی من محصولات این دو سه تا مارک رو استفاده کردم

اب برنج برا مو  انواع یخ برا صورت

اب برنج چ تاثیری داشته براتون ؟ 

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
2738
بله بفرمایید

من اگه جنس پوست و مشکلات پوستیم رو بگم میتونید بهم بگید صبح و شب و هفته و ماه چه روتینی داشته باشم؟

و این که من مجبورم تو خونه خودم پاکسازی انجام بدم به نطرتون دقیقا همون کار بیرون رو‌میشه انجام داد یا حداقل درصد بالاییش رو انجام بدم و مثلا در سال یکی دوبار برم بیرون؟

من اگه جنس پوست و مشکلات پوستیم رو بگم میتونید بهم بگید صبح و شب و هفته و ماه چه روتینی داشته باشم؟ ...

گلم من فقط میتونم راهنمایی کنم اما قطعا نمیتونم بگم چه چیزی رو استفاده کنید چون شما باید خودتون براساس پوستتون و هزینه اتون تصمیم بگیرید

گلم پاکسازی توی خونه با پاکسازی که بیرون انجام میشه زمین تا اسمون فرق داره

یک پاکسازی هفتگی خودتون باید انجام بدید و توصیه میشه حداقل هر دو ماه یک بار یا مثلا دو الی چهار بار در سال فیشال یعنی پاکسازی تخصصی توی یک جا خوب برید

گلم من فقط میتونم راهنمایی کنم اما قطعا نمیتونم بگم چه چیزی رو استفاده کنید چون شما باید خودتون براس ...

اهان ممنون از راهنماییتون

اخه من نمیدونم باید چیا استفادا کنم و چه مارک خوب و قیمت مناسبی تو این زمینه هست

شما بپرس من راهنمایی میکنم گلم

من ۱۹ سالم

پوستم معمولی رو به خشک و بیشتر کناره های بینیم و زیر چشمم خشک میشه که یه کرم کامان بعد حموم و شبا میزنم و دیگه خشک نیست

مشکلات پوستیمم جوش سر سیاه رو بینی دارم،تیرگی و گودی چشم دارم و میلیا هم دارم،جوش های زیر پوستی دارم که الان متاسفانه رو پیشونیم اومدن بالا،پوستم تیره س اما پشت لبم تیره تره خیلی،پشت لبم پر جوش های خیلی ریز که در حالت عادی انگار پوست مرغی اما وقتی میکشم پایین میبینم پر جوش های ریز

خط لبخندمم داره میوفته رو صورتم مخصوصا وقتی میخندم

2706