2091
2079

مدتیه دلم میخواد عوض کنم ساعتمو ولی اصصصلا به دلم نمیشینه هیچ مدلی.

نه تو مغازه نه تو دیجی کالا.

بزارید ببینم واسه شماها چه شکلیه؟

اصلا الان چی مده؟

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن
بزارید

مثل اینکه کسی نیس.

میشه پستتو پاک کنی عزیزم؟

میخوام تاپیکمو پاک کنم

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

قدیمیه

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2077
واسه من سادس

قشنگه اصلا فک کنم ساده مده الان

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
قشنگه اصلا فک کنم ساده مده الان

کلا صحفه سفید و گرد بزرررگ دوست دارم

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
2032
گذاشتن دوتا

اره😁

قشنگه😍

قشنگه😍

چشات قشنگ میبینه😘♥️🌷

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
2104

این واسه خودمه البته واسه جهازمه ۱۰سال پیش

شناسایی میشیم🤭🤭

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بعده یسال انتظار وسختی مادرم کردی...17فروردین هزاروچهارصد بیبی چکم مثبت شد😍خدایا این لحظه رو واسه تک تک منتظرا آرزو میکنم❤️🌷سی فروردین هزارو چهارصد صدای قلب کوچولوشو شنیدم❤️هشت خردادهزاروچهارصد احتمال ۷۰درصد گفتن دخمله😍😍ششم تیرماه هزاروچهارصد انومالی گفت فندقم سالمه سالمه وصددرصد دخمل🥰😘
شناسایی میشیم🤭🤭

بیخیال بابا😂

1718