2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تا میتونی سیب 

شیر

گلابی

انار 

سوسیس،کالباس،همبر،نوشابه و‌کلا فست فود،بچه رو زشت میکنه

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....

بیشتر وراثت 

ولی سیب سرخ رو سوره ی 🤔🤔🤔یادم نیس کدوم بود بخون تا ۴۰ روز بخور زیبا میشه

هلو خوردم زیاد موهای بدن زیاد میشه

جاریم میگه سیب زیاد باعث سفید شدن پوست میشه 

انار بد خلق میشن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

سر دخترم فقط سیب و گلابی میخوردم

بجای که بمن و باباش بره شده کپی برابر اصل برادرشوهر

گاهی که از دستش حرص میکنم بهش میگم دختر زشت پر ادا

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
2738

من سر دختر اولم گلابیییی زیاد خوردیم.اونم چقدر گرون بود دخترم کپ شوهرم شد.زشت نیست طفلک ها.می خوام بگم با گلابی یا بی گلابی چیزی فرقی نکرد

سر دومی گفتم عزیزم دیگه هزینه نکنیم .دیگه گلابی نخوردیم🤣🤣دختر دومم شد کپ مامانم😂😂حالا هیچ کدوم نه شبیه هم و نه شبیه منن😂😂😂

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊
سوره یوسف

😊

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹