2726

همه الان گرفتارن جز یه عده خوش شانس

خدای مهربونم حواست به همه اونایی که جزتو کسی رو ندارن باشه .مهربون باشد عمرخیلی کوتاهه ...صد سال دیگه هیچ کدوم ازماها پیر، جوون ،بچه  ،تواین دنیا نیستیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۱۰ ساله پیش بود..

حالا ۱۰ ساله ک از ته دل نخندیدم..

از ذوق از خاب بیدار نشدم...

از سر خوشی قدم نزدم...

من ۱۰ ساله ک خوشحال نیستم...

برای منم دعا کنین خانوما..۱۰ ساله ک این خونه داغونه..پر غمه...پر اندوهه...خانوما دعا کنین برامون

خونه ما ۱۰ ساله ک ب یه خبر خوب احتیاج داره..دعا کنین من ب حاجت توی دلم برسم ابجیمم با عشقش ازدواج کنه و خوشبخت بشه🥺🥺🥺🥺

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2728
همه الان گرفتارن جز یه عده خوش شانس

گرفتاری مال همس..اره درسته

ولی این تو این چن وقت از ته دل نخندیده باشی خیلی سنگینه...

اینکه یبار از سر ذوق خابت نبره..اینکه با خوشی قدم نزنی...

اینکه ی بستنی کیم‌و با لذت نخوری اینا خیلی سنگینه

خیلی غم داره

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
یا خداااااا چرا دلا همش پرغصس

نمیدونم...نمیدونم..برات دعا کردم

برام دعا کن توهم لطفا...

بذار در بیایم ازین حالت..‌ازین مرده متحرک بودن...خلاص شیم از غم تو دلامون...

خدا ب حاجتت برسونتت

دلم گریه از سر شوق میخاد...

منم...

من تاحالا تجربش نکردم ک چ حسی داره🥺🥺

2706