2737
2734
عنوان

مادرشوهرشما هم پز دحترشو میده ؟

395 بازدید | 22 پست

تازه شوهر کرده خیلی بهم فخر میفروشه شوهرش  خودش کارخاصی نمیکنه باباش تو کار ساخت و سازه میره سر ساختمونای باباش همش جلو من پز دومادش میده فلانه بسانه تا منو میبینه شروع میکنه کلاس گذاشتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا پز میده به شوهرت بگو فلانی یاد بگیر ازین دومادا باش دوسه بار بگی دیگه پز نمیده 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

والا مال ما اصرار داره بگه دختراش بدبخت بیچارن شانس ندارن

و عروساش زندگی شاهانه دارن و پسراش غلام حلقه به گوششون هستن

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
2738

شایداشتباه میکنی ک داره فخرفروشی میکنه

شایدازسرذوق داره باعروسش دردودل میکنه😑

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

مادرشوهر من 

الان دخترش انقدر هوب بود بعد یک سال و نیم دارن پسش میارن

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706