1874
2106
عنوان

جاریه من

210 بازدید | 19 پست

من هنوز جاری دار نشدم ولی ذوق دارم بشم نمیدونم خداکنه خوب باشه چون من خیلی خوبم😂

همش ب این فک میکنم تو عروسی برادرشوهرم با شوهرم برقصم وااای😂😍 انشالله 10 سال دیگ🤐

چون برادرشوهرم 17 18 سالشه

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
2032

آآرررههه خیلی خوبی که از الان به فکر جاری نداشته اتی🤣🤣🤣🤣

❤❤❤ چله سوره مبارکه حشر خیلی حاجت میده اگه حاجت دارین این چله رو بگیرین❤❤❤❤ چله حشر یه چله اس مثل همه ی چله های دیگه. احتیاج به نائب نداره.لطفا سوال نکنین چه حاجتی گرفتی و کی گرفتی و این حرفا...توصیه میکنم صما حتما بگیرین این چله رو🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
2104
منم تازه عروسم برادرشوهرم17.18سالشه عشقههههه اونقدر هوامو داره که انشالله موقع ازدواجش جبران میکنم م ...

من برادرشوهرم هوامو داره فقط یکم خره ولی بازم دوسش دارم😂

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️

من پسر برادر شوهرم ۱۷ سالشه :)))

وزن شروع چالش پاییزی ۹۹.۷.۸= ۷۰ کیلو😓😓  وزن ۹۹.۷.۱۴ =۶۸.۷ 🙄 وزن  ۹۹.۷.۲۲= ۶۸  ☺وزن ۹۹.۷.۳۰ ۶۷ کیلو 😄😄 وزن ۹۹.۱۱.۴ ۶۵ کیلو وزن ۱۴۰۰.۰۱.۱۱ ۶۲کیلو وزن ۱۴۰۰.۰۲.۱۱ ۶۱ کیلو وزن هدف ۶۰ کیلو 😍😍 
خودت چندسالته

خودم ۲۳

وزن شروع چالش پاییزی ۹۹.۷.۸= ۷۰ کیلو😓😓  وزن ۹۹.۷.۱۴ =۶۸.۷ 🙄 وزن  ۹۹.۷.۲۲= ۶۸  ☺وزن ۹۹.۷.۳۰ ۶۷ کیلو 😄😄 وزن ۹۹.۱۱.۴ ۶۵ کیلو وزن ۱۴۰۰.۰۱.۱۱ ۶۲کیلو وزن ۱۴۰۰.۰۲.۱۱ ۶۱ کیلو وزن هدف ۶۰ کیلو 😍😍 
1718