2410
2553

ما خانوادگی کرونا گرفتیم یعنی یکی اومد خونمون روز عید و باعثش شد خدا ازش نگذره.بعد یکی از اقوام مرتب پشت سرما حرف میزد و میخندید.و میگفت اینا رو نگاه کن یکی میره بستری میشه بیرون میاد اون یکی دیگه میره جاش.اخه ما شدید گرفته بودیم و بستری میشدیم.حسابی که ما رو سر زبونا انداخت و گفت اینا رعایت نمیکردن و فلان.من دیشب با ابجی اون بی تربیت حرف میزدم.گفت نگران نباش ما هم گرفتیم خوب شدیم من تعجب کردم گفتم شما؟گفت اره هممون بخدا حتی خواهرم.یعنی اون بی تربیته.گفتم کی گرفتین ما نفهمیدیم گفت پارسال.الان به نظرتون چجوری حالشو بگیرم بچه ها؟اخه جوری رفتار میکرد انگار ما کثیفیم و همجا میریم اما خودشون تمیزترین و رعایت کننده ترین و شایسته مدال طلا

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال بابا 

ما هم همینجوری گرفتیم به روی خودمون هم نیاوردیم بقیه اقوام حالشو گرفتن . از بس بهش سرکوفت زدن .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2456
وای خدا خوشبحالتون .. شاید گرفتاری ندارین که درگیر اینچیزایید عزیزم با حرفای اونا شما کثیف و رعایت ...

اخه همش میگفت ما رعایت میکنیم ما تمیزیم ما جایی نمیریم ما هرماه میریم تست میدیم خودمونو چک میکنیم

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.
اخه همش میگفت ما رعایت میکنیم ما تمیزیم ما جایی نمیریم ما هرماه میریم تست میدیم خودمونو چک میکنیم

اونا بیمارن

شما خودتو با اونا یکی ندون..

اونایی که حساسیت بخرج دادن، یکسره رفتن آزمایشگاه و بیمارستان، اتفاقا از همونجا ها عفونت و آلودگی های خیلی خطر ناکی گرفتن که مداواش سخت تر از یه کرونای عادیه..

خدایا خودت میدونی...  
2714