2726

دوتا برادر زاده داشت که به فاصله کم دنیا اومدن.هر دو دختر و موقع تولد سه و نیم بودن.یادمه اون موقع منم نپرسیدم خودش جلو جلو گفت اینا۲۹۰۰ بودن.پسر من موقع تولد کمی نارس و ۲ ‌کیلو بود.اما الان وزنش نرماله.در حدی که همین خانم اومد گفت وای بچه های داداشم با فلان وزن دنیا اومدن الان چقد لاغرمردنی ان.پسر تو چقد خوب شده.اینقد دلم شکست وزنشون رو به دروغ بهم گفته بود که مثلا تحفه هاشونو چش نکنم اما به روش نیاوردم

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

عادیه کم میگن به چشم نیان 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای توروخدا خودتو درگیر اینجور مسائل نکن واقعا مهم نیست!

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
ول کن  بیکاری برای این چیزا خودت رو درگیر می کنی

اخه منو حسود فرض کرده بود

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

دل یا شیشت عزیزم؟

با حرف هرکی میشکنه اینجا دلاتونا خب بیخیال عزیزم ب چ چیزایی توجه میکنید

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝
اتفاقا پسر خواهرشوهرمنم بدنیااومده بود میگفتن۲۹۰۰ الان بچه۵سالشه تازه از دهنشون در رفته۳۷۰۰بوده😑 ر ...

بله دقیقاااا

فدای یه تار موهامون بابا ب جهنم و درک اصلا صد کیلو باشن برن ب درک همشون

اونو فقط به شما دروغ گفتن؟من لجم میگیره چقد اون موقع من ساده رو حسود میدونستن