1874
2106
عنوان

چرا اینقدر این دوستا حسودن

89 بازدید | 15 پست

من تازه رفتم سرکار استخدام شدم دوستام  دارن میترکن چرا من اینطور نیستم خودشان ازدواج کردن یکسره به رخ من کشیدن بخدا من اصلا ناراحت نشدم خوشحال شدم براشون آلان دیگه اعصابمو خراب کردن این اکانت خودم نیست با اکانت دختر خالم امدم من خودم قطع شدم

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
کاری به شما ندارم ولی کلا بعضی وقتا آدم توهم می زنه که ملت دارن حسادت میکنن ها !

ولا من توهم نزدم از حرفشان چطور استخدام شدی چرا به ما نگفتی چرا اینطور کردی  نگفتی اونا ازدواج کردن بخدا من تا  بعد نامزدی به من نگفتن الان با من لج شدن تو گروهیم

2050
از کسایی که ازارت میدن دوری کن ،خودمم همین کار رو میکنم

دقیقا منم همین کارو میکنم دیگر گروه نمیرم ولی واقعا ناراحت شدم من خودم با خوشحالی آنها خوشحال شدم از ازدواجشان حتی بهم نگفتن گفتم عیب نداری حتما صلاح دانستن هم با بچه دار شدنشان دلم خیلی شکست

دقیقا منم همین کارو میکنم دیگر گروه نمیرم ولی واقعا ناراحت شدم من خودم با خوشحالی آنها خوشحال شدم از ...

اشکال نداره عوضش شغلت حسابی سوزوندتشون،خودمم وقتی رفتم سر کار خیلیا سوختن هر چند کار خیلی شاخی هم ندارم ولی همین که خیلیا سوختن ،نشون داد بهم که چقدر بد خواه داشتم خبر نداشتم