2737
2734

اینا⤵️⤵️⤵️⤵️

با خواهرشوهرم دعوا کردم😐

دوس ندارم شوهرم بره خونه مامانش😑

امروز جاریمو دیدم دوازده تا النگو دستش بود😶

اههههه متنفرم از خواهر شوهرم حس میکنه بد بهم نگامیکنه🤨

شوهرم دست بزن داره هرررشب کتکم میزنه بعد شام😐

شوهرم بهم گفت زشتی وای دارم میمیرم😶😶😶

و و و ............

نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟☺☺☺

💫فرکانس عشق و نور💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط نی نی سایت😁

جای دیگه اینجوری نیست ..

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728

حالا اینا هیچ ..

من امروز به یه قضیه دیگ هم پی بردم ..مثلا امروز روز دختره از صبح صد تا تاپیک زدن مادرشوهرتون بهتون کادو داد؟؟

کلا هر مناسبتی میشه میخوان از خانواده شوهر کادو بگیرن😐

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

قطعا نه 😐💙

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بعنوان یک خانم نی نی سایتی هیچوقت این مسائل رو نه توو سایت ن توو دنیای واقعی حتی ب زبون هم نیاوردم چ برسه دغدغه باشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

اره من یه برنامه ترکیه ای میبینم که شرکت کننده هاش عروس و مادر شوهر هست یعنی یه چیزایی میگن که ادم شاخ در میاره 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
هر کی دغدغه خودشو داره بسته به محیط و شرایطش نمیشه گفت همه بشینن دورهم اورانیوم غنی کنن

کی گفت اورانیوم غنی کنن؟؟🤔🤔🤔

💫فرکانس عشق و نور💫

چگونه شوهرانمان برایمان طلا بخرند🤒😂😂

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.
2706