2726
عنوان

📍شیدای پربازدیدم که جاریم زنگ زد گفت نیا 📍

| مشاهده متن کامل بحث + 2553 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به نظرم بی احترامیه شمارو دعوت کرده بود شام؟؟؟ 

اره دعوت کرده بود گفت ساعت ۷ منتظرم فردا ساعت ده دیقه به ۷ گفت خونه مامانم فردا بیا

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

در هر صورت قصد مهمونی گرفتن نداشته ادم که مهمونی داره ساعت هفت نمیگه که بچم گفت بریم مهمونی ازصبح خریداشو‌کرده حذاقل برنجشو خیس کرده دیگه نمیتونه کنسل کنه ولی بیخیال باش مهم نیست اصلا 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
میتونست غذاهارو بیاره خونه مادر شوهرت 😐😐😐😐

نه بابا 

اون انگار هتل میاد

بچشم مادرشوهرم میبره دستشویی وقتی خونه اونات

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
در هر صورت قصد مهمونی گرفتن نداشته ادم که مهمونی داره ساعت هفت نمیگه که بچم گفت بریم مهمونی ازصبح خر ...

👍

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
اره دعوت کرده بود گفت ساعت ۷ منتظرم فردا ساعت ده دیقه به ۷ گفت خونه مامانم فردا بیا

خیلی بی احترامیه به نظرم اصلا دلیل نمیشه دلیل خوبی هم نداشت توهم خوب کردی نرفتی زیا. محل هم نده

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
نه بابا  اون انگار هتل میاد بچشم مادرشوهرم میبره دستشویی وقتی خونه اونات

خب پس کلا شوته

ما هم شهرستان بودیم برادرشوهرم به من گفت فردا شام بیایید زنشم عین گاو کنارش وایستاده بود نگاه میکرد هیچی نگفت بیایید واینا 

جاری جماعت 2زار به درد نمیخوره

این همه ادم بزرگ مسخره حرفه یه بچه شدن؟؟؟ خوب بچش بگه این که نباید بگه باشه برادر شوهرت چرا چیزی به زنش نگفته ، خیلی کار زشت و بی شخصیتی کردن اصلا شوهرت باید بگه امروز نمیریم دیگه

خدایا هر کس برای من هر دعایی کرد هزار برابرش رو اول به خودش بده 
2706