2703
2553
عنوان

تنها جایی که ایرانیش برتر بود

299 بازدید | 44 پست

بنظرم توالت ایرانیا از چیزای هست که ایرانیش از خارجیاش بهتر بود    

خدایی هرچقد به فرنگی فک میکنم که هرکسی رووش میشینه و بعدش ما هم روو همونجا بشینیم توو کتم نمیره    

به توالت عمومیای خارجیا که فک میکنم که قشنگ داغون میشم    تازه مثل ما شیر آب هم ندارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

داشتم نهار می‌خوردم    

درس عبرت سر سفره گوشی بزاری کنار

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2720
واقعا برام عجیبه چرا با اب نمیشورن

پاک میکنن اونا 😐😐

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2714

وااای نگو حالم بد شد...بری بشینی جای ب ا س ن مردم🤢

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

موافقم.ولی آخه خیلی دراش خرابن☹😂

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

تازه ما میریم دستشویی احسای دفع هم نداشته باشیم بخاطر استایلمون همه چی میریزه بیرون ولی با فرنگی باید بشینی ببینی کی عشقش میکشه بیاد 😅😅😅😅😅

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
2706