2091
2106
عنوان

تنها جایی که ایرانیش برتر بود

297 بازدید | 44 پست

بنظرم توالت ایرانیا از چیزای هست که ایرانیش از خارجیاش بهتر بود    

خدایی هرچقد به فرنگی فک میکنم که هرکسی رووش میشینه و بعدش ما هم روو همونجا بشینیم توو کتم نمیره    

به توالت عمومیای خارجیا که فک میکنم که قشنگ داغون میشم    تازه مثل ما شیر آب هم ندارن

داشتم نهار می‌خوردم    

درس عبرت سر سفره گوشی بزاری کنار

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087
واقعا برام عجیبه چرا با اب نمیشورن

پاک میکنن اونا 😐😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست حتی بچه توی شکمم هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه
2032

فکر کنم خارجیا همیشه بو میدن😷

تاپیک امضام🍃🌺🍃روزی پدری همراه پسرش به حمام عمومی رفت.در حمام پدر از پسر خود طلب آب نمود.پسر با بی حوصلگی رفت و از گوشه ای کاسه سفالین ترک خورده و رسوب گرفته ای که مخصوص آب ریختن روی تن و بدن مردم و نه برای نوشیدن آب بود، پیدا کرد و آبی نه چندان خنک یافت و برای پدر برد..پدر به مجرد دیدن کاسه و آب اندکی مکث کرد، لبخند زد و رو به پسر گفت:با دیدن این کاسه یاد خاطره ای افتادم..چندین سال پیش وقتی خود من نوجوانی کم سن و سال بودم همراه پدر به حمام عمومی رفتم، درست مثل امروز که من از تو آب خواستم، آن روز هم پدرم از من آب خواست..من برای اینکه برای او آب بیاورم، گشتم و لیوان بلوری و تمیزی یافتم و آبی گوارا و خنک در آن ریختم و با احترام به حضور پدر بردم..!" امروز، من که چنان فرزندی برای پدر بودم، پسری چون تو نصیبم شده که با بی حوصلگی در چنین کاسه کثیف و ترک خورده‌ای برایم آب آورده..!حال درآینده چه اولادی قرار است نصیب تو شود خدا می داند و بس...!🍃🌺🍃

تازه ما میریم دستشویی احسای دفع هم نداشته باشیم بخاطر استایلمون همه چی میریزه بیرون ولی با فرنگی باید بشینی ببینی کی عشقش میکشه بیاد 😅😅😅😅😅

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
2104

توالت فقط ايرانيش.بقيه چيزا خارجيش

تو زمينه اي كه تجربه و سررشته ندارم نظر نميدم.وقتي تو تاپيكي نظري نوشتم حتما قبلش ازش مطمئنم يا تجربه شو داشتم.اهل نظر دادن الكي نيستم.دوست ندارم اداي فيلسوفارو در بيارم مستقيم و ساده حرف ميزنم و به كسيم توهين نميكنم 😘
میدونم ولی بدون اب حس میکنم پاک نمیشه مثل ظرف که حتما باید اب بخوره پاک شه

خب معلومه بدون آب پاک نمیشه اونا هم به این اعتقاد دارن دیگه نمیدونم عفونت نمی گیرن🤔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست حتی بچه توی شکمم هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه
1718