2410
2553
عنوان

زودی بیاین اعصابم داغونه

215 بازدید | 14 پست

یه وسیله ایی مال مامانم ایناست از کالا های خونه

اسمشو نمیگم شناسایی میشم

قبل عروسی دادن ما استفاده کنیم بعد بهشون پس بدیم حدود 10میلیون قیمتشه

شوهرم بدون اجازه من وقتی خونه نبودم داد دوستش ازش استفاده کرد یه چند ماه

حالا گیر داده می‌خوام بفرشمش نفهم

حالا اینا به کنار خواهرش میگه بعدش به خونه پدرم اینا

آب خنک بیارین فقط😨😰

پرستار مهربونم🥰

تلوزیون ؟؟؟ 

وا چه ادمیه 

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عهههه یادش بخیر عروسی بدی نبود

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2714
اونا یه شهر دیگن

باسن یک شهردیگه به شوهرت بگو خانوادم لازمش دارن باید بزاریمش کنار بهشون پس بدیم بالاخره خونسون نمیرین یا اونا نمیان خونه شما

💚عضوگروه سبز💚 وزن شروع ۶۱ ☘️۱۴۰۱/۶/۸☘️ وزن فعلی ۵۸☺️
هرچی میگم مال مامانم ایناست میگه می‌خوام بفروشم دعوام می‌کنه 

سوره کوثر بخون روحرفت ساکت شه زبونش بند بیاد 9 تا بخون

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2706