2410
2553
عنوان

میخوام سرگذشتم بگم براتون

239 بازدید | 11 پست

سلام من ی یسالیه خواننده خاموشم تازه عضو شدم دقیق نمیدونم چجوریه.تا جایی ک بتونم جواباتونو میخونم 

کلام من ب همه بی ادبان. ازبی ادبی کردن کسی ب جایی نرسیده .دریست ادب ب هر گدایی نرسد.متولد۷۷ نیستم   

وقتم از طلاس داش

نمیشینم اینجا

میرم تایپک بعدی

میتونستی از قبل تایپ کنی

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم دوست داشتم ی روز داستان زندگی مامانمو بگم وقت ندارم لامصب😐😐✋

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت،دست در جیب کن و جدی نگیرش بیخیال🌸💃یه چی داره تحریک میکنه حلقمو میخام بالا بیارم قلبمو🤢بابایی دلم تنگ شده واست😔میشه واسه شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین♡
اگه پربازدید شد برا منم دعا کنید حاجت روا بشم دیگه به ستوه رسیدم اونقدر که دوست دارم خودمو بزنم با ...

چرا عزیزم😢😢

کلام من ب همه بی ادبان. ازبی ادبی کردن کسی ب جایی نرسیده .دریست ادب ب هر گدایی نرسد.متولد۷۷ نیستم   
2714

اینم بگم از مشکلاتم ب خانوادم اصلا چیزی نمیگفتم جز همون رفتارایی ک خودشون میدیدن فک میکردن مشکلاتم جزییه.بعدش ک یکم رفتم سرکار یکم روابطم با بقیه بیشتر شد دیدم چقدر بقیه بهم بها میدن و چقدر من تو این چن سال از طرف شوهرم خرد شدم همش اعتماد بنفسمو گرفته بود.کم کم اعتماد بنفس پیدا کردم تا اینکه رفتم ارایشگری یکم دوستام زیاد شدن میومدم خونه بهم گیر میداد عصبی میشددعوامون میشد ی شب دیر وقت از خونه بیرونم کرد با اینکه هیچکسو نداشتم میدونست نمیتونم ب کسی چیزی بگم رفتم ی شهر دیگ خونه ی خواهرم بعد اون ماجرا یکم راحتتر شدم ب خواهرم گفتم کم کم ب مادرم گفتم ک رفیق باز مصرف داره