2410
2553
عنوان

تا الان داشتم با شوهرم دعوا میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سرت نیاد واقعا سخته خانواده شوهر بد

ببین بانودرگیری توخونه بخاطربقیه واقعادوراز عقله این راهش نیست هم انرژی خودتوهدرمیدی وشوهرتو وهم حس محبت مابینتون خاموش میشه سازگاری بدون اینکه شخصیتت لگدمال بشه بهترین راه کاره

نمیتونم

رو خودت یه کم کار کن کتاب بخون مشاوره برو با همسرت بدون غر و نق کاملا منطقی حرف بزن و ازش بخواه کمکت کنه مشکلت رو حل کنی

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2714
بچه داری؟بنظرم آشتی کن با خانواده ش ارزش نداره آرامشت و اعصابت داغون شه هفته یبار دوساعت برو سالی ما ...

اره یه دختر دارم یکساله

آخه اونا اصلا دوس ندارن بیان برن خودشون تیمن میرن میان

باورت نمیشه حتی بچمم دوست ندارن ببینن از بس حرومزاده کثافتن

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

چند ماهی بود قطع رابطه کرده بودم باهاشون تا اینکه امروز تو مراسمی دیدمشون نه اونا منو تحویل گرفتن نه من چندین بار هم با تمسخر نگاشون کردم راحت شدم از دستشون لعنتیا فکر میکنن اگر همه رو تحویل بگیرند به جز من زندگی پسرشون بهشت میشه

اره یه دختر دارم یکساله آخه اونا اصلا دوس ندارن بیان برن خودشون تیمن میرن میان باورت نمیشه حتی بچم ...

عزیزم با کمی گیاه گزنه و زمبوتع سبز براحتی تیم شون جدا کن تامام دیگه مجبورن دورهمی نگیرند 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
اره یه دختر دارم یکساله آخه اونا اصلا دوس ندارن بیان برن خودشون تیمن میرن میان باورت نمیشه حتی بچم ...

میفهمم چی میگی عزیزم خودم تجربه شو دارم بخاطر بچه یکم تلاش کن بخاطر زندگیت و آرامش خودت 

عزیزم با کمی گیاه گزنه و زمبوتع سبز براحتی تیم شون جدا کن تامام دیگه مجبورن دورهمی نگیرند 

چطوری؟

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
چطوری؟

خصوصی درخواست بده

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2706