2137
2106
عنوان

تا الان داشتم با شوهرم دعوا میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 29 پست
سرت نیاد واقعا سخته خانواده شوهر بد

ببین بانودرگیری توخونه بخاطربقیه واقعادوراز عقله این راهش نیست هم انرژی خودتوهدرمیدی وشوهرتو وهم حس محبت مابینتون خاموش میشه سازگاری بدون اینکه شخصیتت لگدمال بشه بهترین راه کاره

نمیتونم

رو خودت یه کم کار کن کتاب بخون مشاوره برو با همسرت بدون غر و نق کاملا منطقی حرف بزن و ازش بخواه کمکت کنه مشکلت رو حل کنی

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گرش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****از "سودابه‌‌ی صبور" عزیز و دوست داشتنی من

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

بچه داری؟بنظرم آشتی کن با خانواده ش ارزش نداره آرامشت و اعصابت داغون شه هفته یبار دوساعت برو سالی ما ...

اره یه دختر دارم یکساله

آخه اونا اصلا دوس ندارن بیان برن خودشون تیمن میرن میان

باورت نمیشه حتی بچمم دوست ندارن ببینن از بس حرومزاده کثافتن

2149

چند ماهی بود قطع رابطه کرده بودم باهاشون تا اینکه امروز تو مراسمی دیدمشون نه اونا منو تحویل گرفتن نه من چندین بار هم با تمسخر نگاشون کردم راحت شدم از دستشون لعنتیا فکر میکنن اگر همه رو تحویل بگیرند به جز من زندگی پسرشون بهشت میشه

اره یه دختر دارم یکساله آخه اونا اصلا دوس ندارن بیان برن خودشون تیمن میرن میان باورت نمیشه حتی بچم ...

عزیزم با کمی گیاه گزنه و زمبوتع سبز براحتی تیم شون جدا کن تامام دیگه مجبورن دورهمی نگیرند 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید از راه حل های بسیار تأثیرگذار و فوق العاده نتیجه بخش خانم آزادی خواه و مشاور طب سنتی خانم منادی فر بهره‌مند شوید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌......... لطفاًمجرد و آقایون درخواست ندین .........‌‌..                                                                                 این روش اصلاح رفتاری به هیچ عنوان به دعا و طلسم و جادو ارتباطی نداره   .............. خانمهایی که بخاطر عدم حمایتهای خانواده ویا عدم استقلال مالی مجبور به تحمل خشونت شوهر میشوند   از پوشش خیرین حمایت از بانوان میتوانند غیر حضوری وام گیرنده باشند.
اره یه دختر دارم یکساله آخه اونا اصلا دوس ندارن بیان برن خودشون تیمن میرن میان باورت نمیشه حتی بچم ...

میفهمم چی میگی عزیزم خودم تجربه شو دارم بخاطر بچه یکم تلاش کن بخاطر زندگیت و آرامش خودت 

چطوری؟

خصوصی درخواست بده

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید از راه حل های بسیار تأثیرگذار و فوق العاده نتیجه بخش خانم آزادی خواه و مشاور طب سنتی خانم منادی فر بهره‌مند شوید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌......... لطفاًمجرد و آقایون درخواست ندین .........‌‌..                                                                                 این روش اصلاح رفتاری به هیچ عنوان به دعا و طلسم و جادو ارتباطی نداره   .............. خانمهایی که بخاطر عدم حمایتهای خانواده ویا عدم استقلال مالی مجبور به تحمل خشونت شوهر میشوند   از پوشش خیرین حمایت از بانوان میتوانند غیر حضوری وام گیرنده باشند.
2050