1874
2079
عنوان

تو کوچه دعوا کردیم قمه کشی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 80 پست
با من لج افتاده بچشو یاد میده چن بار بچه ی منو زده خیلی گذشت کردم دیگه اینبار نتونستم 

اصلا بنظرم نزار بچه ت بره بیرون

تو خونه سرشو گرم کن.یا ببرش پارک

ولی نزار تو کوچه بره.خصوصا الان که چنین دعوایی پیش اومده

پسر قشنگم ۹ ماه تو شکم مامان بودی،لاقل یه درصدم شبیه من میشدی  پروفایل خودم نیستم دوستان🤦‍♀️🤒😫
چرا میزاری بچت بره بیرون آخه اونم تو این اوضاع بچه دزدی. باید از اون محله بری وگرنه اسایشتون رو میگی ...

به خدا بچه هام بیرون نمیرن داشتیم میرفتیم بیرون تا من در قفل کنم یه دقیقه بچم رفت پایین اینجوری شد

من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
به خدا بچه هام بیرون نمیرن داشتیم میرفتیم بیرون تا من در قفل کنم یه دقیقه بچم رفت پایین اینجوری شد

وای 

بنظرم نقل مکان کنین

پسر قشنگم ۹ ماه تو شکم مامان بودی،لاقل یه درصدم شبیه من میشدی  پروفایل خودم نیستم دوستان🤦‍♀️🤒😫
2077

خدا ازشون نگذره. بمیرم ترسیدن بچه هات آب طلا بده بخورن مستجر هستین 

همیشه گرگ گرگ میزاید و گوسفند همیشه گوسفند      😭همیشه انسان هست که گاهی گرگ میزاید و گاهی گوسفند ب فرزندان خود در کودکی شیر سگ بدهید که شاید در بزرگسالی وفا را از سگ بیاموزند ❤️

زنیکه وحشی سلیطه این روانی ببین چه بچه ای بار میاره دیگه اه اه اه خدا ازشون نگذره. کثافتای وحشی

هرکی امضامو دید برام دعا کنه به ارزوم برسم توروخدا💜💫مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
خدا نکنه ،اره

این شالله زودتر بلند میشید. آب قند درست کن انگشتری بزار توش هم بزن بده بخورن چون بعدا نتیجشو نشون میده این ترس تو بدنشون. بخورن ترسشون بریزه

همیشه گرگ گرگ میزاید و گوسفند همیشه گوسفند      😭همیشه انسان هست که گاهی گرگ میزاید و گاهی گوسفند ب فرزندان خود در کودکی شیر سگ بدهید که شاید در بزرگسالی وفا را از سگ بیاموزند ❤️
2050
خدا یا همه ی فرشا رو جمع کردم کل خونه شده شیشه ،بنطرتون صبح برم شکایت 

اره برو پدرشو در بیار بعدم از این محله برو

هرکی امضامو دید برام دعا کنه به ارزوم برسم توروخدا💜💫مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
زنیکه وحشی سلیطه این روانی ببین چه بچه ای بار میاره دیگه اه اه اه خدا ازشون نگذره. کثافتای وحشی

با کل کوچه دعوا کرده همه میترسن ازش ،ولی این دلیل نمی شد منم بترسم بچمو زیر بار کتک بگیرن ،رفتم گفتم اینجوری شد 

2081
با کل کوچه دعوا کرده همه میترسن ازش ،ولی این دلیل نمی شد منم بترسم بچمو زیر بار کتک بگیرن ،رفتم گفتم ...

گوه خورده زنیکه مگه چه اشغالیه کثافت

من جات بودم هر چقدم وحشی بودن مثل سگ میزدمشون فیلمم میگرفتم .من واقعن اینجور مواقع کنترلمو از دست می ...

خب منم از خودم دفاع کردم در گیر شدیم دیگه ،بعد زنگ زد صد نفر ریختن

اره کل کوچه میترسن ،آخه زنه تهدید میکرد گفت بیای بیرون تکه پارت میکنم

حالا شوهر من بود با تفنگ میفتاد ب جونشون که چرا زنو بچمو زدین شوهرت هم خودی نشون نداده که بترسن. دستشون بشکنه 

شكايت نكن باهات لج ميكنن هيچكس هم عليه اونا شهادت نميده بهتره بيخيال شى اگه مستاجرى برو يه محله ديگه بشين كه نبينيشون 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
1718