1874
2075
عنوان

تو کوچه دعوا کردیم قمه کشی شد

1012 بازدید | 80 پست

با یه زنی تو کوچمون دعوا کردیم ،دخترمو زده بود بچه اش رفتم اونو بگم بحث بالا گرفت کتک کاری شد یه قسمت از موهای سرمو کنده ،زنگ زد صد نفر ریختن تو کوچه شیشه خونومنو شکستن همشون قمه دستشون بود نزاشتم شوهرم بیرون بره با نظرتون چیکار کنم فردا برم شکایت کنم 

چه محله اروم و خوبی

شکایت کن 

قبل از گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل فرمایید.                                                                                                     با تچکر🤓                                                                        رومن کراش نزنین من متاهلم😌(عشق اول و اخر [تتلیتی_اعظم])😌❤
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

كجا زندگي ميكني؟

جهان ، به کسانی که برای کوچکترین داشته‌ها شاکرند و بر نداشته ها كمتر غر ميزنند، بيشتر ميبخشد،آنها نعمات بيشتري را از هستي جذب ميكنند،امروز شكر گزارداشته هايمان باشيم...
2050
2082

تو باید از اونجا بلند بشی چون اسایشتون رو میگیره شکایتم کنی این طور آدما براشون مهم نیست بلایی سرتون میاره 

همیشه گرگ گرگ میزاید و گوسفند همیشه گوسفند      😭همیشه انسان هست که گاهی گرگ میزاید و گاهی گوسفند ب فرزندان خود در کودکی شیر سگ بدهید که شاید در بزرگسالی وفا را از سگ بیاموزند ❤️
1718