2726
عنوان

این کار مادرشوهرم زشت بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اتفاقاخوب کردی نشستی جلو.مادرشوهرمن‌ ازقصدزودترمیره میشینه جلو عنتر.(مادزشوهرخودمه دوس دارم بهش بگم عنتر)حالاب درک لااقل ی تعارف بزن 

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)

شما بنارو بر این بذارید که پاهاشون خسته شده و تصادفی هم به دستای شما خورده

قول می دم احساس خیلی بهتری دارید اگه اینطور فکر کنید تا اینکه به برعکسش فکر کنید

اخه ادم تا فکر خوب مونده فکر ناراحت کننده می کنه؟ 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2728

بیخیال خودتو در ننداز...به روش نیار انگار برات مهم نبوده اصلا..اینطوری ضایه میشه اما اگه به روش بیاری انگار برات مهم بوده و تونسته لجتو در بیاره

هرچند ک اگه نظر خودم راجب موضوع باشه بنظرم لزومی نداره وقتی برادر شوهرت و مادر شوهرت هستن دست همو بگیرین:/

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.

شما سرسنگین میشدی دست همسرت و میچسبیدی

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
والا کار شما لوس بوده، جلوی بقیه دست همو گرفتین

کار من لوس نیس خواهرشوهرم ب شوهر خودش نمیگه عشقم عزیزم میاد ب شوهر من میگه الان ب نظرت کدوم لوس تره😐😂

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️
اتفاقاخوب کردی نشستی جلو.مادرشوهرمن‌ ازقصدزودترمیره میشینه جلو عنتر.(مادزشوهرخودمه دوس دارم بهش بگم ...

من چهار ساله بیشتر هم با مادرشوهرم همه جا میریم همیشه هم میشینه حلو دیگع شوهرم عادت کرده مادرشوهرمم نباشه مهم نیست من عقب باشم ولی خدایی نکزده مامانش عقب بشینه خودشو میکشه باید بیای جلو

2706