2410
2553
عنوان

این کار مادرشوهرم زشت بود؟

809 بازدید | 63 پست

چندروز پیش رفته بودیم بیرون منو همسرم داداشش و مامانش من جلو نشسته بودم و تو راه ک بودیم دست منو همسرم تو دست هم بود یعدفه دیدم یچیزی خوردبه دستم نگاه کردم دیدم از عقب پاشو دراز کرده میزنه به دست من نگا کردم فهمید با خنده گف شرمنده سنشم زیاد نیس جوونه  راه هم چنان طولانی نبود ک اذیت شده باشه

(نیاین بگین چطور جلو نشستی و فلان خودش میره عقب 😐😐) 

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وا ن😐خو پاش دردمیکنع کجای کارش زشتع

عمو تهرونمون دیگ شیری شدع دلم ع مردم شیری پرع رفتارشون همع شیری طورع یکی میخاد اعصابمو شیری کنع انها ب من خندیدن چون متفاوت بودم من ب انها خندیدم چون همع مث هم بودن                            من حقیقتا رو میگم ب من چ حقیقتا تو جامع فحشع  تنهایی عشقع وقتی خودمو دارم بقیع رو میخام چیکار?  بعضی چیزا از بیرون سفیدع از درون سیا                    بعضیا يه جوري اصرار دارن که بايد بچشون پسر بشه، انگار سلسله‌ی پادشاهيش بدون پسر منقرض ميشه   
2714

بنظر منم واقعا پاش خورده

مریض بود نمیذاره جلو بشینی

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖

من۲۴سالمه کلا پامو تو ماشین دراز میکنم حقیقتا

حالا مادرشوهرت قصدی داشت یانه نمیدونم..ولی الکی خودتو درگیر اینچیزا نکن

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2706