2091
2079
عنوان

این کار مادرشوهرم زشت بود؟

792 بازدید | 63 پست

چندروز پیش رفته بودیم بیرون منو همسرم داداشش و مامانش من جلو نشسته بودم و تو راه ک بودیم دست منو همسرم تو دست هم بود یعدفه دیدم یچیزی خوردبه دستم نگاه کردم دیدم از عقب پاشو دراز کرده میزنه به دست من نگا کردم فهمید با خنده گف شرمنده سنشم زیاد نیس جوونه  راه هم چنان طولانی نبود ک اذیت شده باشه

(نیاین بگین چطور جلو نشستی و فلان خودش میره عقب 😐😐) 

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

وا ن😐خو پاش دردمیکنع کجای کارش زشتع

عمو تهرونمون دیگ شیری شدع دلم ع مردم شیری پرع رفتارشون همع شیری طورع یکی میخاد اعصابمو شیری کنع انها ب من خندیدن چون متفاوت بودم من ب انها خندیدم چون همع مث هم بودن                            من حقیقتا رو میگم ب من چ حقیقتا تو جامع فحشع  تنهایی عشقع وقتی خودمو دارم بقیع رو میخام چیکار?  بعضی چیزا از بیرون سفیدع از درون سیا                    بعضیا يه جوري اصرار دارن که بايد بچشون پسر بشه، انگار سلسله‌ی پادشاهيش بدون پسر منقرض ميشه   

بنظر منم واقعا پاش خورده

مریض بود نمیذاره جلو بشینی

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
2032

من۲۴سالمه کلا پامو تو ماشین دراز میکنم حقیقتا

حالا مادرشوهرت قصدی داشت یانه نمیدونم..ولی الکی خودتو درگیر اینچیزا نکن

انتقال جنینم منفی شد😭😭😭واسم دعاکنید                       ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2104

اتفاقاخوب کردی نشستی جلو.مادرشوهرمن‌ ازقصدزودترمیره میشینه جلو عنتر.(مادزشوهرخودمه دوس دارم بهش بگم عنتر)حالاب درک لااقل ی تعارف بزن 

marshmalloی سابقم.ششمین کاربریمه.دیگه عمرابافضولاوخاله زنکهابحث کنم.چون نمیخامبترکم.پس اگه ریپ زدین چرتوپرتگفتین ودیدین جواب ندادم فکرنکنین کم آوردم.درکل حسابتونم نکردم ک پستتونوببینم اصلا.شرحی زحال وحالی زشرح نیست🥀

شما بنارو بر این بذارید که پاهاشون خسته شده و تصادفی هم به دستای شما خورده

قول می دم احساس خیلی بهتری دارید اگه اینطور فکر کنید تا اینکه به برعکسش فکر کنید

اخه ادم تا فکر خوب مونده فکر ناراحت کننده می کنه؟ 

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃دختری در من ساز امیدواری می نوازد🍃گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🖐️🍃
2051