2733
2734

نمیدونم از دست این فامیلای بیشعور دخالت گرم چیکار کنم 

خودم افسردگی و پانیک و استرس شدید دائمی دارنم هیچ کس خبر نداره چون مامانم معتقده هیچ کس نباید از مرض یه دختر با خبر بشه اوندقت هیچ کس نمیگیرتش😤

امسال و پارسالم به خاطر این مرض های کوفتیم به فنا رفته 😭

خودم انقد دغدغه و نگرانی ایندمو دارم ، دارم از استرس خفه میشم حتی تو تنهایی هم ارامش ندارم

پارسال تو روز اعلام نتایج چنان تلفن خونمون کار میکرد که تو ۱۸ سال زندگی من کار نکرده بود:) یه ماه فقط داشتم خودمو کنترل میکردم که خودمو نکشم تا یه ماه فقط گریه میکردم به خاطر حرفا و فشار های اطرافیان و مادرم

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞

شاگرد خیلی زرنگی بودم تو ازمون های تستی که مدرسه میگرفت رتبه ۱ یا ۲ میشدم ولی همشو جو بد خونگیمون خراب کرد بگم از بچگی چیا کشیدم گریه میکنین با وجود اینا شاگرد زرنگی بودم ولی اخرش از پا افتادم

دارم دیوونه میشم دارم خفه میشم 

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حرف مردم ب یورت باشه

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

همشون بچه هاشونو از بدو تولد به کلاس های تقویتی فرستادن  اونوقت من هیچ کلاسی نرفتم چون پدرم مرده بود شرایط مالی و روحی مامانمم خوب نبود منو ببره کلاس  چون پول نداشتیم تو یه مدرسه دولتی بی کفایت درس خوندم

همینا باعث شدن من هر روز با مامانم دعوا کنم و بگم بابا خدا لعنتت کنه که نه وقتی زنده بودی بهم رسیدی نه وقتی مردی فایدت بهم رسید همش زجرمون دادی با بد اخلاقیات و خسیسی و تنبلی و بچه ننگیت و اخرش هم با بیماریه کوفتیه تومور مغزیت

اخرشم عذاب وجدان میگیرم میگم چرا با مامانم اینجور صحبت کردم چرا این همه بد و بیرا به پدرم میگم تو اون دنیا عذابش میدن

2738

پ.ن:رفتم دکتر خوب نشدم فقط اثرات دارو ها رفته رفته کم میشن و حال من بد تر) دارو های گیاهی هم نمیتونم استفاده کنم پیشنهاد دارو و دکتر ندید فقط اومدم درد و دل کنم  و اینو بگم باعث مرگ ۱۰ ها نفر تو روز کنکور و اعلام نتایج نشین خون و گناهشون به گردن افراد دخالت گر هست خودشون به حد کافی تو این شرایط تو منگنه استرس و فشار های روحی و روانی و مشکلات پدر مادرشون هستن دیگه شما لطفا درداشونو زیاد نکنین

امیدوارم حداقل یکی از فامیلای فوضول و دله ی من اینجا باشن و همشونو بخونن

اگه فامیل فوضول دارین از همین الان دهنشونو ببیندید با خاک یکسانشون کنید مثل مادر من نباشید اجازه بده هر چیزی به خودش و دخترش بگن و خودش هیچی نگه و دهن دخترشم ببنده😤😤😤

شما هم خودتون اگه همچین ادمی هستین یکم به کاراتون فک کنین به اون دنیاتون من که هیچ وقت همچین ادمای دخالت گری رو نمیبخشم چون تا حالا اندازه یه دانه گندم به خودم اجازه ندادم تو هیییییچ مسئله ای تو زندگی مردم دخالت کنم

تو کنکور تو ازدواج ،چقد درامد دارن، مستاجرن یا خونه دار و....و....و هگه ی اینا هر جوری هم بی فرهنگی و بیشعوریه محظه

عزیزم در دهن مردم همیشه باز دنبال سوژه میگردن برای حرفاشون کنکورت که رد بشه می گن دختر جرا شوهر نمیکنه.  بعد میکن شوهرش چرا اینجوریه  .و ......هزار تا حرف دیکه پس مطمعن باش اونا در هر زمینه ای حرف برای گفتن دارن بس بهتر تصمیم بگیری جوری زندکی کنی که خودت حالت خوبه . واقعا چه اهمیتی فامیل در مورد تو چی فکر میکنن 

تو فقط مهمی و حال خوبت

عزیزم چقدر شبیه منی تو منم خیلی بچه درسخون بودم خیلی همه کتاب های تستو حفظ بودم ولی نزدیکای یک ماه آخر کنکور مشکل پیش اومد برام نتونستم کنکور خوب بدم رتبم افتضاح شد فامیلم پدر آدمو در میارن سال بعد دادم رتبه ای که میخواستم آوردم منم فشار روحی خیلیییییییی زیادی روم بود کای قرص داشتم ولی با توکل بر خدا زندگی رو یه روال نمی مونه مهم اینه صبر کنی تو روی خوششو ببینی و اینکه من دوستی هم دارم سال سوم قبول شد با اینکه خیلی بچه درسخون بود 

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
همشون بچه هاشونو از بدو تولد به کلاس های تقویتی فرستادن  اونوقت من هیچ کلاسی نرفتم چون پدرم مرد ...

وواقعا 

خنگی که فکر میکنی همه چی دانشگاهه.دوستم تو خونه کیک میپزه ماهی ده میلیون درامد داره دیپلمه.برو دنبال استعدادت.برو دنبال علاقه.چیه این دانشگاه لعنتی عامل بدبختی همه جوانها

2706