2733
2734
عنوان

😔اکر خوب نشم چی

305 بازدید | 53 پست

دعام کنیو خوب خوب بشم کم کم دارم مریض میشم پس کی وسواسم خوب میشه اخه  چرا من نمیتونم مثل بقیه باشم تو روخدا دعام کنید خوب بشم نگید اراده کن  بخدا اسون نیست😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از مشاور کمک بگیر

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2731
2738
من وسواس طهارت دارم نمیتونم طهارت زود تموم کنم ی ساعت دسشوییم🤒🤒

یه چیزی میگم بهت.موقعی که داری هی آب میگیری به خودت بهش فکر کن.با خودت بگو به فرض که من خودمو شستم و حسابی پاک شدم.این کار چه تاثیری روی زندگیم داره؟یا اصلا اگه نجس باشم چی میخواد بشه؟اگه پاک بشم چی به دست میارم اگه نجس باشم چی از دست میدم مثلا؟

یه چیزی میگم بهت.موقعی که داری هی آب میگیری به خودت بهش فکر کن.با خودت بگو به فرض که من خودمو شستم و ...

خیلی بهش فک کردم ولی هر بار این تو سرم تداعی شد که نجس باشی خوب نمازات درست نیست😔

چجوری از شر وسواس فکری خلاص شدی

واقعیتش بگممم

ی سید بهم‌دعا‌داد دلم ارووووم شد

سعی کن دعا بخونی وقتی ب این‌فکر برسی که همچی‌ دست خداست مطمعن‌باش اروم میشی

اگه دوست داشتی میتونم‌کمکت کنم

تاج کبیر💙💙تاج دوستاره⭐⭐تاج باغیرت💙💙
2706