2737
2734
عنوان

باطل کردن طلسم و جادو

124 بازدید | 6 پست

سلام دعایی بلدین برای اینکه طلسم و جادو باطل بشه!؟!؟شک دارم ک خونمون طلسم شده فروش نمیره گفتم این راهم امتحان کنم😣

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱

اگه واقعا نشده باشه طلسم برعکس کار میکنه

به هرچیز و هرکس اعتماد نکن  

دنیای دعاو طلسم و.... خطرناکه

میگن با هرکس مثل خودش حساب کردم دیدم یه جا باید گاو باشم یه جا باید لاشخور باشم ههه پ ترجیح دادم خودم باشم تو همه شرایط اما لحن صحبت من بستگی داره به شعور تو ..... ههه غرور شادی و ازت میگیره اما بهت قدرت میده.          حاضرم تا آخر عمر شاد نباشم اما قدرتمو داشته باشم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💠 حرز باطل کننده سحر و جادو از امام صادق علیه السلام (مطرح شده در برنامه سمت خدا توسط حجت الاسلام حسینی قمی)

محمد بن مسلم می گوید :

امام صادق علیه السلام  این حرز را به ما یاد داد و  فرمود به ارث به آن حضرت رسیده و باطل کننده سحر و جادو  است.

این آیات را بر ورقه ای نوشته و همراه کسی که مورد سحر و جادو  قرار گرفته باشد.

(بحار الانوار  علامه مجلسی جلد ۹۲صفحه ۱۲۷)

✅ آیات ۸۱ و ۸۲ سوره یونس:

قَالَ مُوسَی مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَیُبْطِلُهُ إِنَّ اللَّهَ لَا یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِینَ (۸۱) وَیُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِکَلِمَاتِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُجْرِمُونَ (۸۲)

✅ آیات ۲۷تا ۳۲سوره نازعات:

۲۷/ أَ أَنْتُمْ أَشَدُّ خَلْقاً أَمِ السَّماءُ بَناها

۲۸ / رَفَعَ سَمْکَها فَسَوّاها

۲۹/ وَ أَغْطَشَ لَیْلَها وَ أَخْرَجَ ضُحاها

۳۰/ وَ الْأَرْضَ بَعْدَ ذلِکَ دَحاها

۳۱/ أَخْرَجَ مِنْها ماءَها وَ مَرْعاها

۳۲/ وَ الْجِبالَ أَرْساها

✅ آیات ۱۱۸ تا ۱۲۲ سوره اعراف:

۱۱۸/ فَوَقَعَ الْحَقُّ وَ بَطَلَ ما کانُوا یَعْمَلُونَ

۱۱۹/فَغُلِبُوا هُنالِکَ وَ انْقَلَبُوا صاغِرینَ

۱۲۰/ وَ أُلْقِیَ السَّحَرَةُ ساجِدینَ

۱۲۱/ قالُوا آمَنّا بِرَبِّ الْعالَمینَ

۱۲۲/  رَبِّ مُوسى وَ هارُونَ

💠 @samtekhoda3

😁
2728
اگه واقعا نشده باشه طلسم برعکس کار میکنه به هرچیز و هرکس اعتماد نکن   دنیای دعاو طلسم و.... خ ...

نمی‌دونم خب آخه مشتری خیلی میاد و میپسنده اما می‌ره و پیداش نمیشه.

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
💠 حرز باطل کننده سحر و جادو از امام صادق علیه السلام (مطرح شده در برنامه سمت خدا توسط حجت الاسلام ح ...

ممنونم 🌹🌹